Stěhování firem a domácností

Stěhování je náročné. Kolikrát se říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Se společností Stěhování Atlas však vše proběhne hladce. Společnost Stěhování Atlas vám nabízí mnoho zajímavých služeb spojených se stěhováním. Nejen vám převeze všechny věci, ale zároveň pomůže s demontáží i montáží nábytku, sežene a posléze odveze obalový materiál, uskladní váš majetek i zajistí likvidaci nepotřebného majetku.

Společnost Stěhování Atlas se specializuje nejen na stěhování v Praze, ale i po celé České republice. Zajistí stěhování domácností, stěhování firem i stěhování domů. Stěhování nemohlo být nikdy jednodušší. Stačí vyplnit poptávkový formulář a posléze vás bude kontaktovat pracovník společnosti, který s vámi dohodne vše potřebné. Stěhování Atlas vám pomůže s jakýmkoliv stěhováním včetně stěhování bytů i stěhování kanceláří. Záleží pouze na vás, kdy se chcete stěhovat.

Tip na článek  Tepelné izolace

Stěhování Atlas vás přestěhuje kdykoliv budete potřebovat. Nezáleží na denní době, ani na tom, zda je zrovna víkend nebo svátek. Stěhování v Praze vám zajistí přestěhování 7 dní v týdnu a 24 hodin denně a to vše bez jakýchkoliv příplatků. Pokud tedy potřebujete kvalitně a levně přestěhovat, tak kontaktujte společnost Stěhování Atlas.

Podle vašeho přání přestěhuje veškeré potřebné věci. Poskytne obalový materiál, který i posléze odveze. Pečlivě zabalí vaše věci, Demontuje a následně smontuje nábytek a rozmístí a vybalí stěhované věci v nové lokalitě. V případě zájmu i zlikviduje nepotřebné věci vyklizením a odvozem na sběrný dvůr. Stěhované věci jsou navíc pojištěny a lze je i připojistit. Používány jsou nákladové vozy, které bezpečně převezou váš majetek, proto se nemusíte obávat jeho zničení.

Tip na článek  Instalatérství České Budějovice