Přístupové turnikety

Hledáte-li kompaktní zařízení určené pro vstup osob do vyhrazených objektů, pak pro Vás bude jistě ideálním řešením turnikety. Na našem trhu existuje mnoho společností, které nabízejí různé zařízení a systémy pro kontrolu přístupu vozidel a osob. Ovšem ne všechny jsou spolehlivé a seriózní.

V následujícím článku Vám představíme společnost Autogard spol. s r.o., která nabízí kvalitní zařízení na vysoké technické úrovni. V široké škále výrobků naleznete nejen turnikety, ale také velice užitečné automatické závory, dále silniční zábrany, brány, pohony vrat, parkovací systémy a mnohé další.

Nabízené turnikety vynikají velice propracovaným mechanismem, který zajišťuje otáčení ramen s plynulým dojezdem do koncových poloh a to vše díky nastavitelnému hydraulickému tlumiči.

Kvalita zpracování a dlouhá životnost je samozřejmostí každého nabízeného zařízení. Ke každému turniketu je si můžete nechat zabudovat libovolné čtečky, terminály nebo klávesnice přístupového systému. Standardní kapacita průchodu činí přibližně 30-40 průchodů za minutu.

Nejčastěji se turnikety umísťují do podnikových vrátnic, ale také na recepce hotelů a také ke vstupům do budov. Je tu i možnost provozování v jednosměrném nebo obousměrném režimu. Integrovaná řídící jednotka Vám umožní kontrolu a příslušná nastavení všech funkcí turniketu (jednosměrný / obousměrný režim, ovládání piktogramů a také omezení času pro průchod osoby atd.)

Společnost Autogard spol. s r.o. nabízí opravdu široký výběr turniketů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Tvůrčí přístup celého kolektivu ve společnosti a těsná spolupráce se stabilními obchodními partnery v ČR i v zahraničí mají za následek neustále zdokonalování funkčních a užitných parametrů všech zařízení.

Zavítejte s námi na webové stránky autogard.cz a prohlédněte si z pohodlí domova kompletní nabídku turniketů a dalších zařízeních.  Pokud si v nabídce nevyberete, pak Vám tato společnost sestaví odbavovací systém dle vašich přání a požadavků. Na stránkách si můžete prohlédnout nejen katalog výrobků, ale též velice užitečné návody na turnikety a ostatní zařízení.

Profesionalita, vstřícný přístup a vysoká technická úroveň zařízení to jsou hlavní přednosti této společnosti.