Profesionální velkosériová kovovýroba je doménou společnosti STEELTEC CZ

Profesionální velkosériová kovovýroba je doménou společnosti STEELTEC CZ

Profesionální velkosériová kovovýroba je doménou společnosti STEELTEC CZ
tattybadger / Pixabay

Hledáte někoho, kdo splní vaše individuální požadavky v oblasti kovovýroby, obrábění kovů nebo výroby lisovaného nářadí? Potřebujete mít za zády zkušeného profesionála, kterému můžete svěřit i ty nejnáročnější druhy úkolů? Zároveň chcete získat spolehlivého obchodního partnera, na kterého se můžete v případě potřeby obrátit? Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli kladně, pak nepřestávejte číst následující řádky! Máme pro vás tip na spolehlivou firmu STEELTEC CZ, která na našem trhu působí již více než 25 let. Co všechno vám může nabídnout?

Předmět činnosti a nabízené služby

Hlavním předmětem činnosti společnosti STEELTEC CZ je velkosériová strojírenská kovovýroba. Ta je podpořena dodatečnou úpravou v procesu strojírenské výroby, do níž spadá svařování, broušení, práškové lakování. Firma působí ve vlastní nástrojárně, kde realizuje veškerý zákaznický servis od vývoje výrobku, přes jeho přípravy a průběhu sériové výroby, až po samotnou montáž a dodávku k objednateli.

Služby nabízené zákazníkům:

  • Velkosériová strojírenská kovovýroba
  • Konstrukce, výroba lisovacího nářadí
  • Lisování, tváření, obrábění kovů
  • Poloautomatické a robotické svařování kovů
  • Práškové lakování
  • Montáže a kompletace
  • Vývoj, výroba a automatizace procesů
Tip na článek  TECHSEAL aneb kvalitní průmyslové těsnění

Více než 25 let zkušeností

Společnost STEELTEC CZ působí na našem trhu již od roku 1991. Dnes se tak může pochlubit více než 25 lety zkušeností na českém trhu, které se projevily nejen v jejím portfoliu, ale také poskytovaných službách a technologiích. STEELTEC CZ sídlí v Třinci na adrese Průmyslová 700 a v současné době zaměstnává zhruba 270 zaměstnanců. Výrobní plocha pokrývá neuvěřitelných 8000 metrů čtverečných, na nichž jsou realizovány zakázky nejen pro tuzemské, ale i zahraniční zákazníky.

Pro více informací neváhejte společnost kontaktovat nebo navštivte její oficiální webové stránky www.steeltec.cz!