Sužují vás problémy s erekcí? Nezoufejte! Sami v tom rozhodně nejste!

Sužují vás problémy s erekcí? Nezoufejte! Sami v tom rozhodně nejste!

Sužují vás problémy s erekcí? Nezoufejte! Sami v tom rozhodně nejste!
Prinz-Peter / Pixabay
Stejně jako stres, problémy s pohybovým ústrojím nebo alergie – i poruchy erekce se dnes již řadí mezi civilizační choroby, s nimiž se setkává značná část populace. Podle posledních průzkumů trápí poruchy erekce zhruba každého druhého muže po 40. věku života. Nadmíru uspěchaná doba, neustálý kolotoč a všudypřítomný stres postelovým hrátkám rozhodně nenahrávají. A netrpí jen tělo, trpí i duše. Naštěstí existují způsoby (a není jich rozhodně málo), které pomohou navrátit vášeň také do vaší ložnice.

Zbavte se stresorů

Základním pilířem úspěchu je zbavit se stresujících faktorů, které nás dennodenně provází. Raději si o pár minut přivstaňte, než abyste museli ve spěchu dobíhat tramvaj či metro. Výtky šéfa si vyposlechněte, pokud ale nejde o konstruktivní kritiku, dále se jimi nezabývejte. Odpoledne si udělejte alespoň hodinu sami pro sebe a propadněte koníčku, kterému jste se věnovali třeba za mlada. Večer si sesumírujte, co musíte další den vykonat a usínejte s čistou hlavou. Čas od času si dopřejte nějaký relaxační pobyt či masáž a snažte si užívat každé volné minuty, která se vám během dne naskytne.

Tip na článek  Jak správně zhubnout podle vědců

Promluvte si o problémech

Společně s vaším egem trpí i duše vaší partnerky či manželky. Promluvte si proto společně o problému, který vás oba sužuje, a ubezpečte ji, že rozhodně nejde o její vinu. Zkoušejte experimentovat, vydejte si na místo, kde jste se poprvé poznali nebo políbili. Objevte nová místa i praktiky a hlavně spolu komunikujte. Jedině tak můžete dosáhnout vzájemné symbiózy nejen v posteli.

Jděte na to od lesa

Ještě před tím než zamíříte do ordinace lékaře, vsaďte na bylinky a přírodní doplňky stravy. Vždyť sama příroda je bohatou zásobárnou cenných vitamínů, minerálů i látek, které působí jako spolehlivá afrodisiaka a erekci přirozeně podporují. Jedním z přírodních přípravků na podporu erekce je i doplněk stravy Kamagra. Pro více informací nebo v případě zájmu o Kamagra prodej, navštivte oficiálních stránky prodejce.