Půjčovna a prodej stavebních strojů a těžké manipulační techniky

Máte stavební firmu, ale nemáte stavební stroje, které potřebujete? Že některé potřebujete pouze jednorázově nebo občas? Navštivte stránky společnosti Terramet, kde máte k dispozici jak prodej nových strojů, tak i jejich servis, pronájem nebo dokonce možnost zakoupit stroje v bazaru.

Společnost Terramet má svoji centrálu v Praze, ale disponuje ucelenou servisní a obchodní sítí, která zahrnuje pobočky v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové a v Modřicích. Na všech těchto místech naleznete kvalifikované odborníky, kteří vám poradí s výběrem toho nejlepšího stroje, který zrovna potřebujete. Zároveň nabízí záruční i pozáruční servis.

Společnost Terramet nejen prodává stavební stroje, ale provozuje i půjčovnu strojů. Půjčovna strojů se hodí především v případě, že stroj potřebujete jednorázově využít nebo jej potřebujete pouze občas. Proto není potřeba stavební stroje nebo třeba rýpadlo nakladače či různou manipulační techniku i hutnící techniku zakupovat. V nabídce společnosti naleznete i různé elektrocentrály nebo kompresory.

Tip na článek  Úvěr - rekonstrukce nemovitostí

Elektrocentrály se hodí hlavně v místech, kde jinak není možné dodat elektrickou energii, ale vy ji zde přesto potřebujete. Bazar stavebních strojů je pak určen pro ty zákazníky, kteří nemusí disponovat novými stroji, ale hodí se jim je mít ve výbavě. Použité stroje jsou levnější, ale tím není nijak snížena jejich použitelnost. Vyberte si proto ze široké nabídky stavebních strojů přesně ty, které pro svou dennodenní práci potřebujete!