RC modely aut na dálkové ovládání

Nejen dětem u vánočního stromečku zazáří oči, když v odlesku vánočních svíček pod stromečkem září krásné naleštěné auto na dálkové ovládání. Jsou to zejména i tatínkové, kterým v domácnosti přibude nová hračka.

RC auta lze dnes najít pomalu v každé hračkárně, pokud chcete, aby takovýto  model byl alespoň trošku kvalitní, měli byste se spíše zaměřit na specialozované prodejce. Důvod je jednoduchý – neprodávají brak, dokáží poradit a hlavně mají velký výběr.

Hlavním kritériem při výběru auta je asi jeho pohon. Na výběr jsou motory elektrické a spalovací, které se poměrně zásadně liší cenou. Levnější elektrické varianty pravděpodobně vašim dětem postačí, spalovací motory ocení zejména fandové, kteří svoje RC auta chtějí prohánět po venkovních terénních drahách vysokou rychlostí.

Účast na takové sousedské auto pařbě může být zajímavým adrenalinem nejen pro děti, ale i pro dospělé. Auto na dálkové ovládání poslouchá jako hodinky a projíždí vystavěnou dráhu. Tím se plní sen nejednoho malého kluka.

RC modely vybírejte u odborníků, jedním z předních specialistů je například RC obchod Digimodely.cz.