RC modely aut

Baví vás neobvyklé koníčky? Máte rádi nevšední auta, motorky nebo letadla? Že je nemůžete mít skutečné? Nevadí! Pořiďte si váš oblíbený dopravní prostředek jako RC model! Navštivte e-shop společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. a užijte si hodně zábavy!

Modely společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. si užijete nejen vy, ale i vaši potomci, známí či kamarádi. RC modely aut, ale i strojů, motorek, vznášedel, tanků, traktorů, nákladních aut či lodí jsou velmi populární u všech věkových kategorií. Jedná se o RC modely na dálkové ovládání, které jsou nabízeny v mnoha provedeních a variantách.

Samozřejmostí je i bohaté příslušenství, které zajisté ocení každý majitel jakéhokoliv RC modelu! RC auta na dálkové ovládání jsou určena pro začátečníky, ale i pokročilé závodníky a modeláře.  Záleží pouze na vás, který typ RC auta zvolíte. Některé jsou určeny pouze pro užívání v interiérech (jedná se například o auta na dálkové ovládání Kyosho – serie Mini-Z), jiné se hodí i na používání na asfaltu či mírném terénu. Zastánci terénu či překážek si také přijdou na své. Využití RC modelů je opravdu široké, tak neváhejte a podívejte se na nabídku.

Dalším důležitým kritériem je volba pohonu. Na výběr máte buď elektromotor, nebo spalovací motor. Každý druh pohonu má své výhody i nevýhody, takže záleží pouze na vás, co je pro vás podstatnější. Hlavní výhodou elektromotoru je nízký nárok na údržbu. Jediné co po zakoupení modelu musíte udělat, je nabít baterii a pak už jen vyrazit na trať. Spalovací motor je určen spíše pro zkušenější modeláře. Musí se brát zřetel na zakoupení správného paliva a na údržbu, která je náročnější a je nutné dbát i na čistotu. Tyto modely jsou rychlejší a nabízí lepší zážitek z jízdy.

Auta na dálkové ovládání lze dále rozdělit do čtyř kategorií: Silnice, Truggy, Buggy a Monster. Kategorie Silnice je určena na provoz na asfaltu a nabízí vysokou rychlost. To s Truggy si můžete dovolit vyrazit i do mírnějšího terénu, ale nezklamou ani rychlostí. Pokud preferujete překážky či jízdu v přírodě, zvolte raději auta z kategorie Buggy nebo Monster.