Kvalitní elektronická cigareta

Rádi kouříte, ale vašemu okolí se to nelíbí? Chcete si užívat svého zlozvyku, ale zdravěji? Sice to zní neuvěřitelně, ale jde to! Přesně pro vás je zde elektronická cigareta.

Na e-shopu www.nikotin.cz naleznete mnoho informací o tomto fenoménu dnešní doby a také zajímavé nabídky. Společnost ADVANteach s.r.o., která je provozovatelem e-shopu www.nikotin.cz se prodejen elektronických cigaret zabývá již od roku 2008. Za tuto dobu získala mnoho cenných zkušeností, takže ví, která e-cigareta je vhodná pro které zákazníky. Vhodnou elektronickou cigaretu neboli e-cigaretu si jednoduše zvolíte vyplněním dotazníku. Záleží na tom, jak silný jste kuřák – kolik vykouříte denně cigaret a jak silných. Tento poradce je poskytován samozřejmě zdarma.

Pokud jste se rozhodli, že si zakoupíte e-cigaretu, dávejte si pozor na nekvalitní kopie. Lze je sehnat na slevových serverech nebo u vietnamských trhovců. Tato elektronická cigareta nevydrží mnoho a toto kouření by se vám tak mohlo výrazně prodražit. Chcete-li ušetřit, není nic jednoduššího, než si pořídit dotovanou elektronickou cigaretu UNICAAT s dotací 1 500 Kč. Tato služba je poskytována, aby se zákazníci vyvarovali nákupu nekvalitních e-cigaret.

Na e-shopu naleznete nejen několik druhů elektronických cigaret, ale i nikotinové náplně a mnohé příslušenství. Nikotin v náplních volíte podle intenzity cigaret, které jste dříve kouřili a pokud jste se rozhodli skoncovat s kouřením, jednoduše jej postupně můžete snižovat až na nulu.