Ready made společnosti

Chcete si založit společnost, ale potřebujete ihned začít podnikat? Nechce se Vám čekat, až bude vyřízen zápis v obchodním rejstříku? Navštivte naše stránky a podívejte se, co Vám nabízíme.

Ready made společnosti jsou připraveny ihned k Vašemu podnikání, protože se jedná o předzaložené společnosti. Tento způsob začátku podnikání je již mnoho let velmi populární po celém světě. Za Vaši firmu můžete ihned začít jednat, aniž byste museli čekat týdny, než bude zapsána v obchodním rejstříku. Tyto společnosti již mají splacený základní kapitál 200 000 Kč, což je vstupní hodnota pro společnost typu s.r.o. Je to nejjednodušší způsob získání Vaší nové ready made s.r.o. Nemusíte obíhat úřady, stačí nás pouze navštívit a domluvit potřebné náležitosti. Nehrozí, že by Vaše nová společnost nebyla zapsána v rejstříku firem například kvůli názvu.

Ready made jsou k mání již od 21 900 Kč. Pokud poptáváte pouze založení společnosti s.r.o., tak firmy na prodej nabízíme již od 9 900 Kč.  Ceny jsou konečné, zahrnují všechny poplatky a neobsahují žádné skryté aktivační poplatky, jako tomu bývá někde běžné. Pouze si vyberete název s.r.o. na prodej, který bude vyhovovat Vašim představám a požadavkům. Zajistíme Vám i sídlo firmy v Praze. Sídlo musí mít každá společnost ze zákona a je prestižní mít sídlo v Praze 2,3 nebo 6. Díky zajištěnému sídlu firmy nemusíte řešit náklady na kanceláře, a pokud to bude možné, můžete podnikat i z pohodlí Vaší soukromé adresy. Sídlo firmy v Praze je výhodné také z toho hlediska, že kontroly finančních úřadů jsou zde minimální. Pokud jste časově zaneprázdněni, prodej s.r.o. lze zařídit i na dálku, bez osobní návštěvy. Vyřízení koupě ready made společnosti lze obvykle zařídit do 24 hodin, je jen nutné domluvit datum podpisu smlouvy. Za firmu můžete ihned začít jednat, jen je nutné provést změny v obchodním rejstříku, což trvá přibližně 2-5 dnů od podání návrhu.