Biolampa Biostimul pomáhá všem

Máte kožní, gynekologické, stomatologické či pohybové potíže? Neváhejte a vyzkoušejte Biolampu Biostimul.

Je vhodná především pro všechny, kteří dávají přednost rychlé a účinné léčbě. Je Určena pro domácí i klinické použití. Využívá metodu progresivní fototerapie Fotonyx. Použití je bezpečné, nezatěžující a ekonomicky nenáročné. Biolampa Biostimul využívá nejnovější metodu světelné terapie s certifikovanou polarizací 98 % a řadu dalších unikátních technologií a postupů.

Biolampu Biostimul  lze zařadit mezi biolampy nové generace. Díky své vysoké účinnosti a velmi příznivé ceně patří mezi nejprodávanější fototerapeutické přístroje nejenom v České republice. Tuto biolampu si může pořídit každá domácnost a měla by se stát součástí každé domácí lékárničky. Mezi hlavní výhody patří nižší pořizovací cena, široké spektrum využití, rychlý nástup účinku, jednoduchost aplikace a obsluhy, úplná absence rizika poškození pacienta při neodborné manipulaci, žádná nutnost dodržovat přísná bezpečností a hygienická pravidla a je možné ji kombinovat se stávajícími druhy léčby.

Nabízíme nejvýhodnější ceny biolamp. BioFluid a mobilní držák jsou součástí každého balení. Jako další bonus Vám poskytneme rozšířenou záruku o 12 měsíců. Biolampu jsme sami vyzkoušeli, takže Vám prodáváme pouze přístroj se zaručenými účinky. Biolampu Vám dopravíme zdarma a ke každé objednávce obdržíte BioGel zdarma. Pokus si biolampu dnes objednáte, tak již zítra můžete svítit.

Tip na článek  Regály do obchodů a skladů

Biolampu nabízíme ve dvou provedeních – Biolampa Biostimul BS103 a303. Verze 103 nabízí pouze provoz na síťový adaptér, zatímco s verzí 303 můžete využít i několikahodinovou aplikaci kdekoliv, protože využívá vestavěné akumulátorové baterie, tudíž není závislá na elektrické síti. Verze 103 je pouze zjednodušenou verzí přístroje Biolampa Biostimul 303.