Řešení potíží s prostatou

Problémy s prostatou zná mnoho mužů po padesátce. Jedná se o nepříjemný zdravotní problém, se kterým mnozí nic nedělají a příznaky jsou stále častější. Pokud však nechcete, aby vás nepříjemné časté močení obtěžovalo, je na čase s tím začít něco dělat.

Problémy s prostatou trápí po padesátce asi třetinu mužské populace, po šedesátce to je již více jak polovina a po sedmdesátce již téměř 90 %. Prostata je přídatná pohlavní žláza, která se nachází pod močovým měchýřem. S přibývajícím věkem se tato žláza zvětšuje a tlačí na močový měchýř. Tím nutí člověka k častějšímu močení. Nepříjemné je nejen to, že dotyčný si musí častěji odskočit, ale často je nucen si dojít na toaletu i v noci, což může snižovat kvalitu života. Nezřídka se vyskytuje i nepříjemný pocit, že močový měchýř stále není prázdný. Problémy s prostatou mohou narušit i sexuální život, protože mohou nastat i problémy s erekcí.

Není však všem dnům konec, a pokud chcete příznaky zmírnit nebo dokonce eliminovat, pak máte k dispozici několik možností. Rozhodnete-li se s tímto problémem nic nedělat, tak nečekejte, že se to spraví samo! Problémy s častým močením lze zmírnit například užíváním přírodních produktů (fototerapie), které blahodárně působí na náš organismus. Mezi tyto přírodní produkty se řadí i Prostalex, který je vhodným doplňkem stravy u mužů v rizikovém věku. Přírodní účinné látky v něm obsažené (Serenoa repens (Saw palmetto), Urtica diotica, Beta-sitosteroly a Pygeum) pomáhají zachovat zdravou prostatu a normální funkci močového ústrojí bez častého nucení na močení. Jelikož se jedná o přírodní produkt, lze jej užívat i dlouhodobě.