Robotizace

Sháníte efektivní řešení v oblasti robotizovaných systémů? Potřebujete najít to nejlepší řešení pro průmyslové automatizace ve vaší společnosti? Podívejte se na nabídku ARC-Robotics s.r.o., která se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti robotizovaných systémů!

Společnost ARC-Robotics s.r.o. je certifikovaným integrátorem firmy Fanus Robotics, která nabízí výkonná a spolehlivá robotická zařízení, která pokrývají většinu průmyslových aplikací. Ve své nabídce má nejen širokou škálu průmyslových robotů, ale i celou řadu softwaru pro roboty a programovací offline produkty. Společnost ARC-Robotics není jen prodejce těchto produktů, ale zaměřuje se i na řešení průmyslových aplikací jako celku.

Roboti společnosti Fanuc jsou jedni z prvních, kteří jsou zaměřeni speciálně pro potřeby paletizace a depaletizace dílů. Jedná se o 4 až 5osé přesné a rychlé paletizační roboty s nosností 140 až 700 kg. Společnost ARC-Robotics vám zhotoví kompletní návrh robotizované paletizační linky, včetně návrhu manipulačních kleští nebo periferní linky. Periferní linky se mohou skládat z nejrůznějších typů dopravníků, speciálních lepicích, balících nebo plnicích zařízení. Celou linku lze navíc ovládat z robota bez nutnosti externího PLC.

Robotizaci ve výrobě lze využít pro širokou škálu produktů, od polotovarů až po výstupní kontrolu. Robotizace bývá výhodná v tom, že eliminuje lidský faktor, kdy člověk může náhodný díl špatně osadit nebo špatně provést zadaný úkon. Robot vše dělá jedno jako druhé a tak je potřeba pouze nahodilá kontrola. Průmyslové automatizace fungují vesměs na principu pravidelně se opakujícího stejného cyklu, takže je žádoucí, aby jeden díl byl stejný jako druhý. Roboty Fanuc jsou dobré nejen do výroby na linku, ale oceníte je i při manipulaci. Manipulace představuje například odkládání, předávání nebo odebírání nejrůznějších výrobků. Manipulační roboti Fanuc umí zastat širokou škálu činností, se kterými se při provozu můžete setkat.