Rekonstrukce bytového jádra

Koupili jste si byt a potřebujete ho zrekonstruovat? Stavíte dům a hledáte vhodné řešení, aby váš domov byl dokonalý? Neváhejte a kontaktujte společnost INSEBO, která se specializuje na instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce bytů a bytových jader v Brně a v jeho okolí.

Starší byty jsou sice cenově dostupnější, avšak je potřeba již při jejich koupi popřemýšlet o rekonstrukci. Je totiž lepší provádět rekonstrukci ještě před nastěhováním, protože to sebou přináší plno práce a omezení v běžném životě. Starší byty mnohdy mívají i umakartové jádro. Umakartové jádro není moc hezké a lidé si jej často nechávají měnit. Rekonstrukce bytového jádra je dobrou investicí do budoucna. Koupelnu i toaletu si necháte udělat přesně podle vašich představ a možností. Rekonstrukce bytového jádra trvá přibližně dva týdny, ale poté se již budete moci těšit na krásnou koupelnu. Umakartové jádro se mění za sádrokartonovou nebo pórobetonovou konstrukci. V rámci rekonstrukce bytového jádra Brno vám budou rozvedeny i nové instalace vody, odpadů a elektriky, díky nimž se po dlouhá léta nebudete muset o vaši novou koupelnu starat. Konečně si uděláte koupelnu vašich snů například s rohovou vanou, či praktickým sprchovým koutem. Samozřejmostí jsou i nové obklady a dlažba. Vaši novou koupelnu vám budou všichni doslova závidět.

Společnost INSEBO provádí i celkové rekonstrukce bytů, které v sobě zahrnují podlahářské práce, výměny interiérových dveří, opravy omítek a malířské práce. Vyrobí vám kuchyňskou linku na míru a ani nábytek není problém. Kromě rekonstrukcí bytů a bytových jader se společnost zabývá i instalatérskými a topenářskými pracemi. Provádí vodoinstalací, plynoinstalační a kanalizační práce, které oceníte i v případě výstavby nového domu a to vše přesně podle vašich představ. Topenáři Brno zajistí dodávku a montáž ústředního topení i podlahového topení, které je především v poslední době velmi oblíbené. Dále zajišťují rozvody topení, rekonstrukce kotelen i výměníkových stanic, montáž otopných těles a mnohé další činnosti, které s topenářskými pracemi souvisí. Topenáři Brno vám ochotně pomohou s řešením vytápění v novém domě. Dle vašich požadavků a potřeb vypracují návrh topného systému doslova na míru. Používány jsou komponenty a materiály, které jsou vysoce kvalitní a navíc i cenově dostupné. Pokud tedy i vy hledáte vhodnou společnost, která vám zrekonstruuje bytové jádro nebo pomůže při výstavbě vašeho nového domu, pak neváhejte a kontaktuje společnost INSEBO!

Tip na článek  Ubytování Jindřichův Hradec