Šampon pro suché a poškozené vlasy

Trápí Vás suché a lámavé vlasy? Máte pocit, že vaše hříva ztratila lesk a působí nezdravým dojmem? Pak je nejvyšší čas zahájit speciální péči o vlasy a vrátit zpět vaší hřívě lesk a vitalitu. Prvním krokem by měl být správný výběr vlasové kosmetiky, která obsahuje dostatečné množství živin a vitamínů.

Správně zvolený přípravek na vlasy dokáže velice pozitivně působit na vlasové vlákno a tak předcházet jejich poničení. Pokud jsou vlasy hodně poničené, pak se doporučuje jejich zkrácení. Sháníte-li opravdu kvalitní šampón na poničené vlasy, pak vyzkoušejte senzační výrobek Professionnel Série Expert Absolut Repair Cellular od společnosti L´Oréal. Tento šampon je obohacený o složku Lactic Acid, která působí velice intenzivně na poškozené vlasy.

Perfektně uhladí vlasové šupiny a efektivně obnovuje oslabené a poškozené vlasy náchylné k lámavosti. I zde samozřejmě platí pravidelné používání, jedině tak docílíte zdravějších a pevnějších vlasů. Ideální složení posilujících ceramidů, přírodních vosků, vyhlazujících složek a ochranného UV filtru zajistí dokonalou péči o vlasy. Toto složení působí nejen na povrchu, ale také ve střední vrstvě vlasových vláken. Dopřejte svým vlasům náležitou péči a za pár týdnů uvidíte výsledky a odměnou pro Vás bude nádherná a lesknoucí se hříva.

Pro silně poškozené vlasy  je velice dobré používat i regenerační kúry a masky, které vlasy celkově zregenerují. Velice dobré je také v případě poškození vlasového vlákna omezit fénování či žehlení vlasů, které ještě více vysušují. Po umytí nechte vlasy přirozeně uschnout. Vždy je dobré nakupovat přípravky na vlasy ze stejné řady. Kvalitní vlasovou kosmetiku si můžete objednat prostřednictvím e-shopu parfums.cz, kde se můžete těšit na opravdu široký výběr. Nenechte si ujít kvalitní vlasovou kosmetiku za báječné ceny. Právě e-shopy dokážou zákazníkům nabídnout daleko výhodnější ceny oproti kamenným prodejnám.

Veškeré nabízené zboží je 100% originální a vyniká svojí kvalitou. Vyberte si vlasovou kosmetiku od světoznámých značek jako např. L´oréal Professionnel, Goldwell, Kérastase,Collistar či Matrix. Objednání v tomto e-shopu je velice jednoduchá a rychlé. Navíc ke každému nákupu obdržíte dárek zdarma. Každý přípravek obsahuje detailní popis, tudíž budete vědět, co nakupujete.

Pamatujte, že základem zdravých a krásných vlasů je nejen jejich správná hygiena, ale také náležitá péče o ně a vhodná kosmetika. Ať už používání kvalitních šamponů, masek, balzámů, kondicionérů atd.