Dětské skluzavky

Sháníte skluzavku na dětské hřiště? Prohlédněte si na naši nabídku a vyberte si ze široké nabídky laminátových skluzavek pro děti pro veřejná dětská hřiště či plastových dětských skluzavek na zahradu.

Naše společnost PALIS Plzeň, spol. s r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej dřevěných dětských hřišť, prodejem skluzavek a jejích příslušenství. Nabízená dětská hřiště PALIS jsou výborně zpracována a vynikají kreativitou řešení. Podle místa a způsobu užití jsou pečlivě vybírány materiály a další prvky, aby hřiště odpovídala normám ČSN. Hřiště jsou členěna na veřejná a privátní. Již při navrhování zpracování a herních prvků je brán ohled především na bezpečnost dětí. Snažíme se děti nejen bavit, ale i rozvíjet jejich pohybové dovednosti a obratnost. Naším hlavním cílem jsou především spokojené děti.

Tip na článek  Hypotéky - přehled

Nabízíme sklolaminátové skluzavky v různých barevných provedeních na veřejná dětská hřiště. Vybrat si můžete nástupní výšku, která je závislá na Vašem projektu daného objektu, od 60 cm až do 2,7 metru. Skluzavka slouží jako doplněk do herních sestav určených pro veřejná hřiště a její součástí není nástupní zařízení. Tyto laminátové skluzavky pro děti na veřejná hřiště odpovídají normě ČSN EN 1176 a jsou certifikovány pro použití na veřejných hřištích.

Dále nabízíme plastové dětské skluzavky na zahradu, které jsou vyrobeny z pevného plastu, který je náležitě odolný proti mechanickému namáhání a UV záření. Je doporučováno skluzavky používat pouze dětmi, avšak maximální zatížení může být až 100 kg.  Vybrat si můžete různé nástupní výšky, tj. od 1 do 1,45 metru a různého barevného provedení – červená, zelená, modrá a žlutá, aby skluzavka přesně odpovídala Vašim představám a požadavkům. Tyto skluzavky jsou naprosto bezpečné a mají certifikát ČSN 71 podle platných norem pro dětské hračky.

Tip na článek  Co umí galvanovna?