Šicí stroje dnes pohodlně pořídíte na internetu

venturaartist / Pixabay
venturaartist / Pixabay

Nalezli jste zalíbení v rukodělných činnostech? Šijete, háčkujete nebo dokonce pletete? Pak vám patří náš upřímný obdiv! Pro dnešní moderní a nadmíru uspěchanou dobu je bohužel typické, že jakmile se stroj pokazí, ponožka roztrhne nebo hrníček uštípne, vyhodí se a pořídí nový. Lidé již nemají chuť, čas ani náladu opravovat rozbité věci a proto investují do nových. O to více obdivujeme ty, kteří nezapomněli na tradice a i po letech dokáží štukovat ponožky, zamilovali si patchwork nebo si zvládnou ušít něco pěkného pro sebe či pro svoje nejbližší. A právě šití, potažmo veškerým potřebám pro tuto příjemnou manuální činnost, budou věnovány následující řádky.

Všechny nezbytnosti seženou švadlenky na internetu

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme se ze specializovaných obchodů pro švadlenky vraceli s rukama u kolen a obří krabicí, v níž byl ukryt jeden z našich největších pokladů – šicí stroj. Takový šicí stroj něco vydržel! Bodejť by ne, když jsme za něj neváhali utratit celoroční úspory. Pokud nahlédnete do skrýší a na půdy našich maminek nebo babiček, pravděpodobně tam nějaký takový šicí stroj, který je ne nadarmo považován za rodinné dědictví, bude. Víte ale, že dnes už seženete šicí stroje včetně bohatého příslušenství pro všechny šikovné švadlenky na internetu? Typickým příkladem budiž e-shop www.sicistroje-shop.cz, který svým zákazníkům nabízí nespočet atraktivních výhod.

Bohatý sortiment a výhradní zastoupení značky Janome

Společnost STRIMA patří mezi největší prodejce šicích strojů v celé České republice. V jejím sortimentu naleznete vlastní prémiové výrobky pod označením TEXI, které se mohou pochlubit nadstandardní výbavou, precizní kvalitou zpracování nebo exkluzivními záručními podmínkami. Ovšem její sortiment zahrnuje i výrobky předních světových výrobců. STRIMA se také stala zástupcem japonské značky Janome, jíž si většina z nás spojuje s kvalitními šicími a vyšívacími stroji. Celkově prodává přesně 146 značek šicích strojů a příslušenství z celého světa.

Tip na článek  Malířský servis v Praze a okolí

Osobní odběr zdarma a síť vlastních showroomů

Pokud vám nevyhovuje výběr šicích strojů prostřednictvím e-shopu, můžete se osobně dostavit do některého showroomu. Ten naleznete v Brně, Praze a Prostějově a celkově tyto showroomy zaujímají plochu 900 čtverečných metrů! Jednotlivé stroje si můžete sami vyzkoušet a v případě zájmu také odvézt. Pokud učiníte objednávku prostřednictvím internetu a vyzvednete si ji na prodejně, neplatíte žádné poštovné ani balné! A poštovné neplatíte ani v případě, že vaše objednávka přesáhne částku 2 420 Kč. Zajímavou výhodou je také skutečnost, že firma drží více než 10 000 položek skladem, čímž zajišťuje extrémně krátké dodací lhůty nepřekračující 24 hodin.

Profesionální servis a školení

Zajímavým specifikem je i unikátní servis Door to door pro vybrané produkty během záruky. Pokud se vám něco na šicím stroji pokazí, stačí zavolat na zákaznickou linku a o nic dalšího se nestarat. Firma zajistí odvoz šicího stroje, jeho opravu i následné doručení. To vše pochopitelně zdarma. Pořizujete-li průmyslový stroj pro firemní či komerční účely, můžete požádat také o servis a praktické školení zkušenými mechaniky.

Buďte součástí VIP klubu

Patříte-li mezi pravidelné zákazníky společnosti, stanete se součástí VIP klubu Strima, díky němuž budete získávat bonusové body, které následně vyměníte za atraktivní slevy, odměny a výhody. Ale to není ani zdaleka všechno! Každý nákup vás navíc opravňuje k přednostnímu servisu, rychlým dodávkám náhradních dílů i odborného poradenství, které můžete realizovat také online. Zkušení prodejci, pro které je jejich práce vášní a naplněním, vám poradí s výběrem vhodného stroje nebo doporučí jeho nezbytné příslušenství.

Potřebujete snad více důvodů proč nakupovat v e-shopu www.sicistroje-shop.cz?