Siloměry a digitální siloměry

ddPotřebujete změřit hodnotu síly při jakémkoliv výrobním procesu? Hledáte v tomto ohledu kvalitní a moderní nástroj, s nímž se pojí především vysoká přesnost, snadná ovladatelnost a zajímavá pořizovací cena? V takovém případě vám přinášíme tip na zařízení s názvem CENTOR First.

Jednoduchý a plně vybavený digitální siloměr, který nachází široké upotřebení a prezentuje řadu funkcionalit, jež uspokojí vaše náročné požadavky. Přístroj využívající účinné technologie pro měření tažné a tlačné síly.

Zvolíte-li siloměry a digitální siloměry tohoto typu, čekají vás následující možnosti.

Využijte potenciál moderního siloměru

Digitální siloměr CENTOR First je založen na maximální triviálnosti. Ta se pojí jen se čtyřmi funkčními tlačítky.

  • Vypínání a zapínání
  • Vyhodnocení největší hodnoty v tahu či v tlaku
  • Nulování
  • Volba měřících jednotek

Ať už naměříte jakékoliv hodnoty, vždy vám je přístroj ukáže na velkém digitálním displeji. Siloměry tak zajišťují dostatečnou přehlednost a čitelnost. Spolehnout se lze také na patřičnou odolnost, jež umožňuje překročit maximální hodnotu zatížení o 200 %.

Tip na článek  Efektivním prostředkem, jak ochránit majetek, jsou kamerové bezpečnostní systémy

Kde pořídit digitální siloměry?

Máte-li zájem o dlouhodobě prověřenou kvalitu, například v podání uvedeného a jednoduchého modelu, navštivte internetový portál digitalni-silomery.cz. Právě tam na vás čeká přístroj CENTOR First s rozsahem od 100 N do 500 N. Nástroj dodávaný včetně kalibračního listu.

Uvedený online projekt je mimochodem zdrojem mnohých technických parametrů, které vám pomohou při volbě toho správného siloměru. V tomto ohledu vám bude nápomocno i odborné poradenství zkušených profesionálů.

Nakupujte digitální siloměry za bezkonkurenční ceny a zpřesněte si měření tažné a tlačné síly s dovolenou chybou jen 0,25 %. Vydejte se cestou jednoduchosti, vysoké kvality a značné přehlednosti. To vše umožňuje siloměr CENTOR First