Smart žárovky pomohou vyladit večerní atmosféru

Úspornými žárovkami to začalo, ale je pravda, že revoluce v tomto odvětví stále pokračuje a už brzy můžete být její součástí. Vývoj nelze zastavit, v současné době existují i modely, se kterými si můžete změnit během okamžiku teplotu osvětlení. Přepnutí je velmi snadné, všechno proběhne v rámci přehledné mobilní aplikace. Můžete si také vybrat některou barevnou scénu, které jsou v ní už předvolené. Uvolněné zábavě nic nebrání, stejně tak si v jediném momentu vytvoříte prostředí pro dlouhodobé soustředění se na pracovní úkoly. Dveře do budoucnosti jsou už otevřené, stačí pouze vejít!

Snadná instalace pro každého

Nerozumíte si s moderní technikou? To vůbec nevadí, protože smart žárovky si instalujete velmi snadno i bez hlubších znalostí IT. Bude vám k tomu stačit několik minut. Pak už si snadno nastavíte podle potřeby, jestli dáte přednost teplé bílé pro večerní relaxaci nebo chcete pracovat a studená bílá tak bude nejvhodnější variantou. A můžete si objednat také ranní buzení světlem, stačí si ho v aplikaci nastavit na šestou ranní. Pak se úderem šesté rozsvítí ve vaší ložnici, je to velice snadné! K dispozici je také ovládání hlasem, tyto typy osvětlení si totiž dobře porozumí například se systémem Amazon Alexa.

Tip na článek  Vyklizení bytu. Jak se zbavit starého nábytku s co nejmenšími starostmi?

Životnost v řádu několika let

Výrobek s paticí E27 vydrží až třicet tisíc hodin svícení, to následně v praxi znamená roky stabilního provozu. Hodí se do všech místností ve vašem domě, potěší děti, ale uplatní se také v obývacím pokoji, ložnici nebo třeba společenské místnosti. Nebude vadit ani prostředí, kde teploty klesají pravidelně i lehce pod nulu. Jde o zajímavou novinku v sortimentu moderního osvětlení, která může rozjasnit každý pochmurný den. Chcete najít zajímavou inspiraci? Podívejte se tedy na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *