Specialista na profesionální rodinné i firemní zábavné akce

blickpixel / Pixabay

Čeká vás zařizování velké rodinné oslavy a nevíte, kde začít? Potřebujete ohromit své obchodní partery propracovanou celodenní konferencí a nemáte čas vše zařizovat? Již není třeba si lámat hlavu a tvořit myšlenkové mapy, nechte to na nás! Jsme event agentura, specializující se na pořádání firemních zábavných akcí s dlouholetými zkušenostmi jak z malých, takřka rodinných akcí, až po akce pro několik set lidí pohromadě.

Kdo jsme?

Eventová agentura spojuje prvky zábavy i reklamy,  proto musí být kreativní, flexibilní, bavit spousty lidí a také zdůraznit produkt či značku, kterou propagují. Jelikož jsou klienti, zaměstnanci i zákazníci čím dál náročnější, je třeba vymýšlet neustále nové typy zábavy, mít propracovanou grafiku a hlavně kvalitní produkční a kreativní tým lidí.

V tomto rychle se vyvíjejícím odvětví marketingu je třeba budovat značku mít dobré reference. Působíme na trhu déle jak 10 let, základ vytvořilo spojení eventové agentury Bajadéra s reklamní agenturou Bodlák. Díky předchozí spolupráci a spojení týmů je rozsah našich služeb veliký. Tvoříme vlastní tiskoviny, navrhujeme originální firemní dárky, pořádáme vánoční večírky i dětské dny, případně zařídíme otevření Vašeho nového obchodu, ať jste maloobchodník s nábytkem, nadnárodní společnost.

Tip na článek  Efektivním prostředkem, jak ochránit majetek, jsou kamerové bezpečnostní systémy

Mimo vlastní grafické studio máme i mobiliář masek a kostýmů, technické zázemí a výrobnu zcela nových dekorací. Jsme kreativní a nemáme hranice, prostě Vám neřekneme „to nejde“. Navrhneme nové logo, netradiční pozvánku na akci, či Vám rovnou pomůžeme se změnou marketingové strategie – rebranding.

Co vám můžeme nabídnout?

Naše portfolio je skutečně pestré. Můžeme pro vás uspořádat teambuilding, firemní párty či firemní oslavu. Naší činností je zkrátka pořádání firemních akcí. Připravíme pro vás, vaši firmu a vaše rodiny dětské a rodinné dny. Zabýváme se také pořádáním tematických párty či velkých konferencí. Veškeré naše akce zastřešíme a připravíme do posledního detailu.

Naši klienti jsou nároční a my si jich proto velice ceníme, jde nám o dlouhodobou spolupráci, spokojené klienty a hlavně zábavu bez starostí. Poptejte naše služby a naše hostesky Vás budou na akci bavit, to se spolehněte!