Stylové obklady pro netradiční bydlení

sarangib / Pixabay

Toužíte po stylovém domově? Rádi si hrajete s dekoracemi a interiérem jednotlivých místností? Pak jste na správném místě. V následujícím článku vám totiž přinášíme inspiraci, jak svůj domov zdokonalit pomocí stylových obkladů

Možná vás to ještě nikdy nenapadlo, ale svůj domov můžete doladit pomocí designových obkladů. Samozřejmě teď nemáme na mysli ty klasické, které znáte z koupelen či toalet. Zapomeňte na běžné kachličky a místo toho se nechte okouzlit netradičními obklady ještě netradičnějším vzhledem.

Pro váš domov i restauraci

Obklady můžete využít nejen v soukromých pokojích, ale také v komerčních prostorách. Dokonale se hodí do kanceláří či restaurací. Díky nim získáte stylové vybavení restaurace a domov s netradičním rázem. Vybírat můžete například podle materiálů, z nichž jsou vyrobeny (cihlové obklady, kamenné obklady, sádrový obklad či dřevěný obklad). Orientovat se můžete také podle stylu, který pomocí obkladů vytvoříte. Získat můžete stylový a moderní interiér, přírodně laděný interiér, severský styl, styl divokého západu, ale také styl Dálného Orientu, Egypta, Aztéků či italskou nebo řeckou architekturu. Jak jste již určitě pochopili, díky praktickému a interiérovému prvku, jako jsou obklady, můžete vytvořit téměř jakýkoli styl, který obdivujete.

Tip na článek  Jak vybrat vánoční osvětlení, které vytvoří dokonalou atmosféru?

Obklady pak můžete využít tradičně, například jako krbové obestavby či kuchyňské obklady, nebo také stylově, například za čelo postele, obložení předsíně či jídelny a mnohé další. Fantazie se meze nekladou a vše je tedy jen na vás a vašem vkusu.

Venkovní obklady pro krásu vašeho domu

Obložit však nemusíte pouze interiéry vašeho domova či restaurace. Hodí se i pro vnější obložení budovy. Využít tak můžete venkovní obklady pro obložení zídky či terasy nebo také fasádní obklady přímo pro obložení zdí vašeho domu.