Staňte se tím nejlepším manažerem

jarmoluk / Pixabay
Jste ředitelem úspěšné společnosti nebo jste dokonce jejím vlastníkem? Toužíte po práci manažera a chtěli byste být ve svém oboru tím nejlepším? Pak jistě víte, že se musíte neustále vzdělávat a učit novým věcem. K vašemu vysněnému cíli, k novým možnostem a budoucím úspěchům vám dopomůže například studium MBA.

Co je studium MBA?

Říkáte, že jste o studiu MBA nikdy neslyšeli? To vás jistě zajímá, o co vlastně jde. Studium MBA představuje moderní způsob vzdělávání, které je určeno střednímu a vyššímu managementu, ředitelům a majitelům společností a také vedoucím pracovníkům ze státní správy.

Proč studovat MBA?

Kdybychom měli vypsat všechny důvody studia MBA, byl tento článek přinejmenším dvakrát dlouhý. V první řadě si díky studiu MBA rozšíříte svoje manažerské znalosti a dovednosti, získáte podněty pro nové postupy a strategie, taktéž získáte nové přátele a obchodní kontakty. Obohacením pro vás jistě bude možnost diskuze se špičkovými odborníky z praxe a interakce se zajímavými lidmi z různých profesních oborů. Studium MBA vám přinese kariérní růst, osobní rozvoj, zvýšení příjmů a rozšíření obzorů v oblasti vašeho profesního působení.

Tip na článek  Zapomeňte na maturitu z matiky a studujte multimediální tvorbu

Kde MBA studovat?

Titul MBA můžete získat například na škole Business Institut EDU a.s., jež poskytuje studium na skutečně kvalitní úrovní. Jedná se o jednu z nejprestižnějších MBA škol. O kvalitě výuky svědčí špičkový lektorský tým, počet absolventů a široká škála nabízených profesních vzdělávacích programů. Úspěch školy spočívá k odlišnému přístupu ke studiu. Nevěnují se totiž pouze teorii, ale vše demonstrují na konkrétních případech. Konečná cena studia MBA pak činí 98 000 Kč bez DPH.

Druhy oboru či studijní programy jsou vskutku bohaté. Věnovat se můžete například studiu managementu v různých oblastech (zdravotnictví, informačních technologiích, financích, dopravě, atd.) Celou nabídku studijních oborů najdete na stránkách školy.