Systém pro sledování vozidel

Chcete mít pracovníky pod kontrolou? Nestačí vám pouze rozepsané kilometry ze služebních cest? Pořiďte si do svých firemních aut GPS sledování vozidel a určitě budete spokojeni!

GPS sledování vozidel je především v poslední době velmi oblíbené. Jednoduše si zjistíte, kde zrovna vaši pracovníci jsou či zda si nezařizují soukromé věci v pracovní době. Takovéto sledování vozidel sice něco stojí, avšak uspoří vám náklady jinde a vy budete vědět, že pracovníci jezdí pouze tam, kam mají, věnují se plně práci a zbytečně nenatahují služební cesty. V případě GPS sledování vozidel již pak není potřeba dělat knihu jízd, protože ji lze dělat i elektronicky na základě záznamů z GPS umístěné na voze.

Pomocí GPS sledování vozidel si jednoduše a snadno zajistíte efektivní správu vozového parku. Budete mít přehled o zaměstnancích i o spotřebě pohonných hmot. Přístup k aplikaci je jednoduchý a rychlý, čili kdykoliv budete vědět, co se s vašimi firemními vozidly děje. Monitoring vozidel pomocí GPS je instalován jak v rámci České republiky, tak i v okolních státech Evropské unie. Využijete-li této nabídky, pak věřte, že uspoříte cca 20 % nákladů, protože zaměstnanci budou jezdit pouze tam, kam mají a nebudou si zařizovat soukromé věci v pracovní době. Zároveň lze zoptimalizovat pravidelné trasy a také se můžete dozvědět, kdo jak jezdí, protože je možné sledovat i otáčky motoru a následně tak vyhodnotit neekonomickou jízdu některých řidičů. Ty pak můžete konfrontovat s údaji a následně jim domluvit, že je potřeba firemní vozidla šetřit, nikoliv ničit. Zajistíte si tak delší životnost vozů a efektivní zacházení.