TECHSEAL aneb kvalitní průmyslové těsnění

4volvos / Pixabay

Sehnat kvalitního dodavatele průmyslového těsnění je stejně tak těžké jako sehnat dobrého řemeslníka. V každém oboru se objevují kvalitní i méně kvalitní firmy. A v oblasti utěsňování mezi ty kvalitní patří TECHSEAL s. r. o. Jedná se o firmu pohybující se na trhu od roku 2006. Její specializací je výroba a prodej těsnění a poskytování služeb v této oblasti. Společnost si zakládá na hodnotách, jako je spolehlivost, kvalita, záruka a maximální servis. Jejími přednostmi jsou odborníci, kteří se v oblasti utěsňování pohybují celý profesní život.

Co vám může TECHSEAL nabídnout?

V nabídce společnosti TECHSEAL s. r. o. najdete veškerý sortiment z oblasti utěsňování. Stěžejním produktem jsou samozřejmě průmyslová těsnění, která společnost nejen prodává, ale jejichž výrobou se i sama zabývá. V nabídce najdete i širokou škálu ložisek, počínaje ložisky kuličkovými, válečkovými či soudečkovými a konče ložisky jehlovými, kluznými či upínacími. U společnosti si můžete pořídit i průmyslové či automobilové řemeny (a to jak řemeny standardní, tak i řemeny vysoké jakosti) či hutní a spojovací materiál (lepidla značky Loctite, čističe, tmely či maziva). Dalšími poskytovanými produkty jsou manžety Gufera, jejichž nabídka zahrnuje nejrůznější typy vyráběné z elastomerových materiálů. Tím však sortiment společnosti TECHSEAL nekončí, neboť dále zahrnuje i kvalitní průmyslovou izolaci vhodnou pro oblast ocelářství, průmyslu stavby pecí, kotlů, strojů a aparátů či sklářství, atd.

Tip na článek  Hutní materiály ve strojírenství

Předností a zároveň výhodou firmy není jen tato pestrá nabídka nejrůznějšího sortimentu z oblasti utěsňování, ale také možnost nákupu z pohodlí své kanceláře. Všechno uvedené zboží si totiž můžete objednat prostřednictvím internetového obchodu TECHSEAL.

Poskytované služby a technická podpora

Včetně e-shopu a vlastní výroby těsnění poskytuje společnost i technickou a montážní podporu. To znamená, že na firmu se můžete obrátit, budete-li potřebovat pomoc s utahováním přírubových spojů, s mobilním obráběním či s přestavbou amatur na TA-Luft a FDA. V neposlední řadě vám zaměstnanci firmy pomohou i se seřizováním pojišťovacích ventilů za provozu.