Toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline

Představte si krásně zasněženou krajinu, něžné sněhové vločky, okouzlující rampouchy, krásné krystalky sněhových vloček. Tak přesně taková je toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline. Nádherná, jiskřivá a průzračná vůně. Romantický nádech krásné zimní krajiny, pokryté sněhovými vločkami.

Tato průzračná a vyvážená vůně oslní nejednu ženu.

V této toaletní vodě najdete prvky kombinující  bílý čaj, lotos, dubový mech, skořici, dřevo a  vůni přírodních plodů. Základem je balzové dřevo, které pochází z tropické Jižní Ameriky.

Nechte se unést vůní čerstvě rozvinutých květů. Tato vůně se vyznačuje čistotou a jemností. Toaletní vodu Bvlgari Omnia Crystalline mají rády moderní ženy. Vůně je velice originální a ojedinělá.

Už samotný název Crystalline nám napovídá, že tato vůně je jako křišťálový odraz světla.

Tento parfém se hodí pro jakoukoliv příležitost, s ní se budete cítit velice příjemně a dokáže Vám vykouzlit báječnou náladu. Parfém Crystalline je inspirován dokonalostí křišťálu. Tato vůně patří mezi jednu z velice oblíbených parfémů a to nejen v České republice.

Složení parfému:

Hlava –    bambus, nashi

Srdce –    lotosový květ

Základ –  balzové dřevo

Při počátečním navonění ucítíte průzračnost svěžího bambusu v kombinaci s hruškou – nashi. Srdce Crystalline tvoří lotosové kvítky, jež dotváří svěží charakter celé vůně. Smyslnou tečkou celého parfému je  balzové dřevo. 

Toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline je především pro ženy milující přírodu, zejména tu zimní. Zažijete s ní jedinečný zážitek a oslníte své okolí, díky čisté průzračné vůni.

Vůni si zamilují ženy všech věkových kategorii a také ty, které milují čistotu a jednoduchost. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása.

Tento okouzlující parfém má nejen úchvatnou vůni, ale také neodolatelný flakon.

Nechte se unést průznačností ledových křišťálů a vyzkoušejte tuto křehkou a svěží vůni.

S tímto parfémem se budete cítit neodolatelná a sexy. Toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline patří mezi skvosty v parfémech. Parfémy značky Bvlgari se řadí mezi nejvyhledávanější a také nejprodávanější. Tato značka v sobě skrývá italský šarm.

Firma Bvlgari byla založena v roce 1884. Zakladatelem této firmy Sotirio Bvlgari se nechává inspirovat krásami řeckého a římského umění. Bvlgari byla původně značkou stříbrných šperků, až v 90 letech byla rozšířena o Parfumérii a to ve Švýcarsku. Dnes značka Bvlgari je známá po celém světě a to nejen díky  nádherným klenotům a šperkům, ale také díky hodinkám, kabelkám, vůním a módním doplňkům. Značka Bvlgari je luxus ve světě módy.

Společnost Bvlgari dnes dokonce vlastní hotelovou síť, která je především pro milovníky luxusu a pohodlí.