Ubytování v Hradci Králové

Pokud se chystáte navštívit překrásné město Hradec Králové, pak jistě budete řešit i ubytování. Alespoň jednu noc se vyplatí zůstat  v této metropoli, která se nachází na východě Čech.

Hotel Vacek „pod Věží“ Vám nabízí moderní bydlení v historické části Hradce Králové. Nachází se na Velkém náměstí v těsném sousedství Bílé věže. Právě díky své ideální poloze nabízí skvělou dostupnost k historickým památkám a ostatním atrakcím.

Chystáte-li se na výlet v okolí východních Čech, pak právě pro Vás bude ubytování Hradec Králové jistě skvělou volbou. Všechny pokoje mají nadstandardní vybavení jako např. televizor, minibar, trezor, připojení k internetu, vlastní koupelnu se sociálním zařízením, satelit atd.

Jistě Vás okouzlí špičkový výběr chutných jídel a možnost si posedět v restauraci s letní zahrádkou. Parkování je pro Vás připraveno v uzamykatelném dvoře, tudíž nemusíte mít žádné obavy z odcizení vašeho vozidla.

Ubytovat se můžete jak v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích, ale také v luxusních apartmánech. Velice oblíbený je právě střešní apartmán, který umožňuje překrásný výhled na město.

Pro zpříjemnění dne je pro Vás k dispozici sauna nebo možnost sportovního vyžití ve fitness centru. V hotelu Vacek „pod Věží“ se dále nachází salonek pro 30 osob, který je ideální pro různá jednání. Jsou klimatizované a vybaveny projektory.

Hotel Hradec Králové nabízí též velice žádanou službu – autodopravu. Luxusní vůz pojme až 6 osob a složí k přepravě z letiště v Praze nebo z Pardubic. Pokud tedy chcete strávit příjemný víkend nebo dovolenou, pak Vám jistě toto město má co nabídnout. Hradec Králové se můžete pyšnit svým překrásným historickým centrem, které si rozhodně nenechejte ujít.