Venkovní dětská hřiště – Hřiště, s. r. o.

Venkovní dětská hřiště jsou dnes již neodmyslitelnou součástí každého města a možná i rodinného domu se zahradou, která umožňuje více prostoru pro aktivní trávení volného času dětí.

Obzvlášť, jsou-li venkovní dětská hřiště kvalitně zpracována, navíc zkonstruována s pochopením pro dětskou povahu, se smyslem pro dětské vnímání a postavena s láskou k dětem, dokážou svým návštěvníkům nabídnout nevídaný prostor pro výbornou a bezpečnou zábavu, kterou děti tak milují – venkovní dětská hřiště.

Společnost Hřiště, s. r. o. přichází na trh s nabídkou dodávky venkovních dětských hřišť, které nejen vyvíjí, konstruují a vyrábí, ale také projektují a staví.

Tato profesionální a zkušenostmi tvrzená společnost soustředí svou obchodní činnost na výrobu jak vnitřních, tak také venkovních dětských hřišť.

Nyní se ale soustřeďme na venkovní dětská hřiště, jejichž sortiment je tvořen nabídkou těchto originálních kousků:

  • dřevěná akátová hřiště BOBR AKÁT, jež jsou vyjímečná především díky svému vzhledu i vlastnostem akátového dřeva. Díky nerovnostem vzniklým při růstu akátu vám umožní mít každé venkovní dětské hřiště jako unikát, originál. Díky svým vlastnostem, kterými je výjimečná tvrdost a odolnost, se stalo akátové dřevo žádaným stavebním materiálem.
  • smrková hřiště MINIO jsou žádaná díky své zajímavé cenové hladině. Předností smrkového hřiště MINIO je jeho snadná montáž.
  • kovová hřiště PIPE AGE jsou vhodná pro ty, kteří si žádají vysokou míru pevnosti a odolnosti proti vandalismu. Jejich sestavy jsou vhodné pro děti od 3 do 14 let a jejich náročnost je dána variabilitou složení sestavy.
  • řada ROB ROY kombinující akátové dřevo s kovem je další původní produktovou řadou s funkčním designem, kdy každý použitý díl má svou funkci, využití a přesnou formu.
Tip na článek  Nakupte chovatelské potřeby na netu

 

Neváhejte a ponořte se do nabídky společnosti Hřiště, s. r. o. Budete překvapeni rozsáhlou a zajímavou nabídkou venkovních dětských hřišť. Tato společnost klade maximální důraz a pozornost na bezpečnost vašich dětí, proto se můžete spolehnout na výbornou kvalitu provedení každého venkovního dětského hřiště.