Woman Office Post Its Notes Window  - magnetme / Pixabay

Virtuální sídlo má mnohé výhody, vaše firma na něm vydělá

Realizace infrastruktury virtuálních sídel představuje pravděpodobně tu vůbec největší změnu, která se v této oblasti podnikání odehrála od 80. let 20. století. Toto pojetí tradičně vnímané role sídla nabízí mnoho výhod, ale je třeba si dávat pozor i na potenciální nástrahy.

Mnoho z vás jistě přemýšlí o tom, jak zatraktivnit své podnikání pro své zákazníky a zároveň snížit náklady na provozovanou kancelář. Je opravdu nutné ji někde mít jen proto, že to úřad vyžaduje?

Proč si pořídit virtuální sídlo

Dost možná také v této souvislosti přemýšlíte o podnikání ve svém bytě, to však nebývá právě vhodné řešení. Určitě totiž nechcete, aby za vámi chodili lidé nebo aby se adresa vaší čtvrti objevovala i na vizitkách, které rozdáváte lidem. A proto stále více freelancerů i zavedených společností volí třetí možnost – tzv. virtuální sídlo firmy.

Dnes na trhu najdete řadu firem, pro něž je poskytnutí sídla opravdu denním chlebem. Vlastní nemovitosti v atraktivních částech ČR (obvykle v Praze) a dovolí vám uvádět jejich adresu na svých vizitkách i dalších oficiálních dokumentech. A co víc, tato adresa bude figurovat i ve všech rejstřících apod.

Tip na článek  Efektivním prostředkem, jak ochránit majetek, jsou kamerové bezpečnostní systémy

Výhody a nevýhody virtuálního sídla

Není pravda, že na adrese virtuálního sídla musíte doopravdy bydlet. Naopak, pokud kancelář ani provozovnu nepotřebujete jednoduše proto, že obvykle působíte v terénu nebo si zkrátka a dobře většinou dopřáváte komfort home office, bylo by zbytečné za něco tak nepotřebného utrácet.

Pokud ovšem čas od času potřebujete něco navíc, měli byste se poohlédnout po takovém poskytnutí sídla pro firmy, které vám umí zprostředkovat třeba i vhodnou zasedací místnost, služby sekretářky apod. Tím odstraníte nejčastěji zmiňovanou nevýhodu, jež se k tomuto způsobu tvorby sídla váže. A kde si své nové sídlo vybrat? Nejlépe  u specialistů na stránkách Firmy-sidla.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..