Vše potřebné pro profesionální péči vašich chodidel

Nezapomínejte na pravidelnou péči o vaše nohy. Nejen obličej, ale i chodidla vyžadují pravidelnou kontrolu a ošetření. Letní měsíce pomalu a jistě klepou na dveře, což je důvod pro přípravu nohou do otevřených sandálků či žabek. Pokud si neošetříte popraskané paty vězte, že sebekrásnější obuv zkazí pohled na vaše zanedbané nožky.

Vyčleňte si chvíli čas a udělejte si z pedikúry prostředek relaxace, která vás bude bavit. Není nad uvolnění, jenž bude zdraví prospěšné. Pedikura je používaný název pro péči o nohy.

Péči o nohy by jsme neměli zanedbávat

Je stejně důležitá, jako péče o kdejakou jinou část těla a proto se doporučuje jí věnovat alespoň dvakrát až třikrát měsíčně. Samozřejmě vše závisí na individuálních potřebách každého z vás. Někdo vyžaduje péči častější, ostatním to může stačit jednou či dvakrát do měsíce.

Připravte si lázeň do lavórku, do kterého přidáte aromatickou sůl nebo olejíček. Vyčkejte 15 až 20 minut, vaše tvrdá pokožka mezitím změkne a stane se tak lehce odstranitelnou. Připravte si na pomoc pemzu, pokud máte pokožku tvrdou volte její hrubší variantu.

Na odstranění ztvrdlé kůže je vhodný peeling

Po odstranění kůže použijte speciální peeling, který ještě více zjemní paty. Po té naneste hydratační krém a nohy zahalte do bavlněných ponožek. Ráno se vám skvěle pošlape do práce.
Máme pro vás tip, kde najdete potřeby pro pedikúru. Nemusíte hledat potřebné nezbytnosti na mnoha místech.

Tip na článek  Máte chuť na thajskou masáž? Víme, kam v Praze zajít!

Představíme vám bezkonkurenční obchod

Internetová adresa solinberg.cz je tím pravým při nákupu pro jednotlivce, maloobchodní či velkoobchodní podnikatele. Budete nadšeni pestrou nabídkou sortimentu, která vás zaujme. Nenechejte se přemlouvat a zamiřte na výše uvedené stránky, vaše paty budou v ráji, což si určitě zaslouží.

Vysoká kvalita, široký sortiment, všechny produkty jsou opatřeny certifikáty, tohle a ještě více naleznete u firmy Solinberg.cz. Individuální přístup ke klientům je opravdu potěšující. Společnost také usiluje o získání dlouhodobých odběratelů, kteří se zařadí mezi spokojené zákazníky.

Vězte, že pokud znáte skvělý kontakt na kvalitní produkty za příznivé ceny, máte vyhráno.

Vše potřebné pro profesionální péči vašich chodidel