Vše pro vaši farmu

Pohybujete se zemědělstvím či farmaříte, chováte skot, ovce nebo třeba koně. Nemáte tolik času na hledání vhodného dodavatele elektrických ohradníků a dalšího nutného vybavení vašeho chovu?

Podívejte se na e-shop Kamír a CO spol. s r.o., kde nakoupíte vše, co potřebujete na jednom místě, čímž ušetříte nejen čas, ale i finanční prostředky.

Elektrické ohradníky se staly již téměř standardem pro veškeré zemědělce, chovatele či farmáře. Chrání jak vaše stádo před nechtěným opuštěním vytyčeného prostoru, tak i brání vniknutí nežádoucí divoké zvěři dovnitř.

Samotný elektrický ohradník se skládá z několika základních součástí. Jedná se o zdroj impulzů, uzemnění, přívod k ohradě, sloupky nebo tyčky, izolátory a samotný vodič, což bývá lanko, drát nebo páska. A to stále není vše. Dále budete potřebovat spojky na propojení vodičů, výstražné cedulky, napínáky a další komponenty.

A ani samotné sestavení elektrického ohradníku není jednoduché a je nutné se držet technických principů, zásad stavby a technickými specifikacemi, které jsou se stavbou elektrického ohradníku spojené. Pokud si nevíte rady, jak váš nový ohradník sestavit, tak neváhejte a využijte konfigurátor elektrických ohradníků.

Jedná se o jednoduchý formulář, kde zvolíte druh zvířete, výměru pozemku k ohrazení a typ vodiče. Po zadání těchto parametrů se vám vygeneruje plánek sestaveného ohradníku včetně veškerého propojení a zapojení. Je to velmi dobrý pomocník, protože máte představu, co vše budete na ohradníky potřebovat. Na konci každé sekce si navíc můžete prohlédnout nejprodávanější produkty z dané kategorie, což vám může pomoci ve výběru.

Tak neváhejte a prohlédněte si nabídku e-shopu Kamír a CO spol. s r.o. a vyberte si zboží, které váš chov potřebuje!