Vybíráme koupelnové radiátory

Pokud jste se pustili do rekonstrukce či budování nové koupelny, určitě narazíte na téma řešení otopných těles neboli koupelnových radiátorů. Pojďte se s námi podívat, jaké jsou možnosti.

Radiátory se využívají asi pro všechny místnosti v bytě. Své uplatnění naleznou nejen v obytných místnostech, jako je například obývací pokoj, ložnice či dětský pokoj, ale je dobré je mít i v kuchyni, na chodbě, WC či koupelně. Všude mají své opodstatnění, i když v některých místnostech jsou využívány méně. Web českého výrobce RadiatoryDoKoupelny.cz nabízí širokou škálu otopných těles především do koupelen, kdy se ve většině případů jedná o žebříkový radiátor. Tento typ otopného tělesa je velmi oblíbený, protože to není jen klasické topení napojené na ústřední vytápění, ale může sloužit i jako věšák, sušák na mokré ručníky nebo drobné prádlo.

Tip na článek  Kvalitní designové šperky

Napojen může být čistě na ústřední vytápění (teplovodní), nebo jej lze doplnit o topnou tyč (kombinované), kterou lze zapojit do zásuvky a přitápět si v koupelně i v období, kdy ústřední vytápění z důvodu vyšší venkovní teploty není k dispozici. Otopná tělesa do koupelny si můžete snadno vybrat podle intuitivního parametrického vyhledávače, kde si předem navolíte požadovaná kritéria a získáte výběr pouze těch otopných těles, která by se vám hodila.

V parametrickém vyhledávači si především volíte radiátory do koupelny podle typu topení (kombinované nebo pouze teplovodní), barvy a v neposlední řadě i výšky a šířky. U barev máte k dispozici dokonce výběr z více jak 160 barev, které se mnohdy liší pouze minimálně, avšak i tento rozdíl může znamenat dokonalé barevné sladění s vaší novou koupelnou. Atraktivní je i prodloužená 5letá záruka. Veškeré zboží pochází od českého výrobce, což již samo o sobě deklaruje jistotu kvality a rozumných dodacích lhůt.

Tip na článek  Dlouhá videa zdarma