Výhodné financování bydlení

Přemýšlíte o novém bydlení? Máte byt, ale chtěli byste si postavit dům? Ekonomické stavby s.r.o. vám pomohou nejen se stavbou, ale i s optimálním financováním.

Ekonomické stavby s.r.o. nabízí svým klientům mnoho zajímavých programů, které mají možnost využít v případě nového bydlení. Programy jsou velmi variabilní a pomohou vám postavit dům či si koupit byt vašich snů, i když vám třeba banka nechce dát hypotéku.

Každý z programů je zaměřen na jiná specifika, ale svým rozsahem poskytují nabídku všem zájemcům o nové bydlení. Ekonomické stavby vám pomohou postavit dům, ale pomohou zajistit i financování bydlení. Hypotéka je sice pro mnohé v určité míře dostupná, ale pokud třeba máte byt a chcete si postavit dům, tak není potřeba byt prodávat dřív, než se nastěhujete do nového. Ekonomické stavby vám pomohou zafinancovat začátek stavby a byt prodáte, až se budete moci nastěhovat do nového.

Toto řešení sice prodraží stavbu o 5 %, ale zároveň vám to usnadní mnohé nepříjemnosti spojené s stěhováním a řešením hypotéky s bankou. Prostředky na stavbu budou čerpány dle potřeby, není tak nutné čekat na proplacení vaší uskutečněné platby od banky, což by mohlo stavbu výrazně opozdit.

Tip na článek  Rychlá půjčka bez zbytečného papírování je tu doslova pro každého!

Vhodné řešení mají ekonomické stavby i pro nájemce bytů, kteří nemají možnost získat vlastní hypotéku. Základem je to, že uhradí určitou část vybrané nemovitosti a poté to funguje jako takový leasing, kdy platíte nájem společnosti, ale vlastně si tím splácíte vlastní bydlení. Na konci zvoleného období si pak jen nemovitost odkoupíte za zbytkovou cenu. Tento způsob financování se hodí například pro živnostníky, kteří sice příjmy mají, ale jelikož neuvádí dostatečný zisk, tak jim banky nic nepůjčí.