Zájezdy německých CK již i s odletem z Prahy

Za chvíli tu bude léto a vy začínáte přemýšlet, kam pojedete na dovolenou? Chtěli byste se konečně podívat do exotických krajin, ale nabídky cestovních kanceláří jsou nad vaše finanční možnosti? Podívejte se na stránky společnosti RUDOLF REISEN, která nabízí zájezdy od německých cestovních kanceláří nyní i s odletem z Prahy! Tyto zájezdy jsou levnější a zároveň se můžete spolehnout, že budete mít vyšší standard služeb než s českou cestovní kanceláří.

Mnoho z vás již jistě slyšelo o nabídce německých cestovních kanceláří. Zájezdy německých CK se již před nějakým časem dostaly na český trh. Německé cestovní kanceláře operují na výrazně větším trhu spotřebitelů než je ten český a díky tomu poptávají ubytování a dopravu pro větší množství klientů. A to je přesně to, co dělá exotické zájezdy levnějšími.

Rezervují si klidně celý hotelový komplex či letadlo, protože vědí, že není problém je naplnit. A tím pádem získávají i lepší ceny. A nejen to. Němečtí klienti jsou nároční, tudíž můžete počítat s tím, že i standard služeb bude na výrazně vyšší úrovni, než na co jste dosud byli zvyklí. Avšak dosud zde byl jediný problém v tom, že odlety byly z německých letišť.

Společnost RUDOLF REISEN využívá letecké společnosti Emirates, která létá především do destinací v Asii a která před nedávnem konečně začala létat i z Prahy. Exotická dovolená s odletem přímo z Prahy je nabízena do mnoha známých destinací jako je například Thajsko, Malajsie, Dominikánská republika nebo třeba Srí Lanka a Maledivy. Díky odletům z Prahy se tyto zájezdy pro mnoho Čechů staly dostupnějšími.

RUDOLF REISEN se snaží vycházet klientům vstříc a vyhledávat i nestandardní možnosti, jak by mohli strávit dovolenou. Nabízí okružní plavby lodí, zájezdy na míru, nebo třeba jen samotné letenky. Samozřejmostí jsou last minute zájezdy. Podívejte se na stránky RUDOLF REISEN ještě dnes a vyberte si dovolenou vašich snů! Cestování za exotikou se vyplatí!