Zpovědnice

Ocitli jste se v tíživé životní situaci a nevíte jak dál? Nemáte kolem sebe nikoho, kdo by vám byl schopný či ochotný poradit, ale vy tu pomoc potřebujete? Sdělte svůj příběh na portálu PeopleLovePeople v nejnovější sekci Zpovědnice a čekejte na rozhřešení.

Portál PeopleLovePeople slouží uživatelům k vkládání svých příběhů, citátů, básniček či vtipů. Se vzrůstajícím zájmem se neustále rozšiřuje a nabízí nové sekce. Nejnovější sekcí je Zpovědnice, která byla přidána na žádost uživatelů a která se těší velké oblibě. Zpovědnice je pro přehlednější orientaci rozdělena do několika dalších sekcí, které odpovídají nejčastějším oblastem, ve kterých lidé potřebují radu. Sekce si můžete libovolně procházet, hledat odpovědi na své problémy, pokud máte rozhřešení pro ostatní, tak přispět svoji radou, nebo máte možnost sami přidat svůj příběh. Stačí opravdu málo a vy můžete pomoci jak sobě, tak ostatním. Někdy jednoduchá rada od někoho, kdo něco podobného zažil, může změnit váš pohled na situaci a pomůže vám se rozhodnout co dál.

Každý příběh ze Zpovědnice lze ohodnotit. Z vašich hodnocení je pak sestavován žebříček Top 10 nejlépe ohodnocených zpovědí a Top 10 nejlépe ohodnocených rozhřešení. Nyní již nebudete na své problémy sami a podle nabízených rozhřešení se budete moci rozhodnout, jaké další kroky podniknete, abyste byli ve svém životě spokojení!