Zakryjte svoje věci na zimu

Zima už je skoro za dveřmi a s ní přichází mráz a sníh, který nám přináší spoustu radostí. Naše auto či pískoviště našich dětí však tyto zimní radovánky neocení, ba naopak bychom je měli před sněhem a zimními plískanicemi ochránit. K tomu vám poslouží kvalitní zakrývací plachty.

Zakrývací plachty vás ochrání před sněhem

Máte na zahradě dětské pískoviště, citlivé dětské prolézačky či nábytek, který nemáte, kde uskladnit? Pak byste si měli pořídit zakrývací plachty z tkaného polyetylenu. Díky nim udržíte svůj majetek chráněný před všemi vnějšími vlivy, jako je počasí a jeho rozmary. Zakrývací plachty vás ochrání nejen v nadcházející zimě, ale také v jakémkoli jiném ročním období. Poslouží vám nejen před deštěm a sněhem, ale také před toulavými kočkami či zaběhlými psy čurajícími do písku. Zakrývací plachty se hodí pro zakrytí téměř čehokoli – bazény, stroje, rozestavěné stavby či dříví.

Autoplachta pro krásu vašeho auta

Kromě pískoviště, strojů a dříví je potřeba ochránit i vaše auto. Auta jsou totiž velmi náchylná ke vlivům počasí. Déšť, sníh i mráz jim a jejich kapotám škodí. Pokud tedy nemáte vlastní garáž, v níž byste mohli svoje auto zaparkovat, pak byste měli najít jinou ochranu pro vaše auto. Účinnou ochranou se vám může stát například ochranná autoplachta.

Tip na článek  Nízkoenergetické domy
EME / Pixabay

Průmyslové plachty a vagónové plachty

Plachty však neslouží pouze pro ochranu aut či dětských pískovišť, ale hodí se také pro průmyslové využití, například vagónové plachty pro zakrytí nákladních vagónů se surovinami.

Víte, kde hledat kvalitu?

Jestliže si chcete pořídit zakrývací plachtu či autoplachtu a hledáte-li kvalitu, pak se obraťte na firmu Plachty Petr Štěpáník, která na trhu působí již od roku 1995. Společnost se zabývá výrobou a dodáváním zakrývacích plachet všeho druhu. V jejich nabídce najdete zakrývací plachty, autoplachty, stínící sítě (například stínící sítě na ploty), atd. Plachtu si můžete vybrat v kamenném obchodě či na e-shopu, dokonce si ji můžete nechat vyrobit i na míru.

Nabízíme vám vagónové plachty a zakrývací plachty všech druhů.