Zvládáte svou partnerku uspokojit dle svých i jejích představ?

Mít silnější erekci a delší výdrž v posteli je možná i vaším snem! I když momentálně máte problém svou ejakulaci ovládnout a erekce není taková, jaká by být měla, neztrácejte naději, nic není definitivní, ani vaše problémy v posteli! Zjistěte, jak oddálit ejakulaci a být více výkonným. Naše tipy jsou ověřené! Poradíme vám, jak být v posteli výkonnější!

Jak na předčasnou ejakulaci?

Ve víru vášně nemáte svou ejakulaci pod kontrolou a sex skončí dříve, než je vám i partnerce milé? Nezoufejte, to, co potřebujete je silná vůle, trénink a několik šikovných pomocníků! Dlouhá soulož a uspokojení na obou stranách nemusí být pouhým snem, řiďte se následujícími tipy.

Trénink masturbace

Pravidelně masturbujte a své ”tréninky” postupně protahujte. Nedovolte si ejakulovat tak rychle, jak to cítíte. Postupem času se naučíte vyvrcholení ovládat a při sexu ejakulovat až když nastane ta pravá chvíle, ideálně při nebo po orgasmu ženy.

Zvládáte svou partnerku uspokojit dle svých i jejích představ?

Technika dráždění

Ještě před tím, než do ní proniknete, jí potěšte orálním sexem. Věnujte se nejen klitorisu, ale také vaginálnímu vchodu, kde je díky množství nervových zakončení nejcitlivější. Díky prstům nebo jazyku jí dokážete zaručeně přivést k orgasmu a vy tak nebudete v takovém tlaku při souloži – jeden bod už bude splněn. Při samotném styku pak přirážejte mělce (5-7 cm), budete tím stimulovat oblast, kde se nachází G bod. Vaše vyvrcholení nebude tak brzké, kdy své pohyby zkrotíte.

Tip na článek  Dejte šmrnc svým nehtům!

Střídejte polohy

Každý má polohu, ve které se zaručeně ”udělá” po pár přírazech. Této poloze se ovšem vyhýbejte, pokud chcete orgasmus oddálit. Zkoušejte nové pozice, sex tak bude nejen delší, ale také pestřejší.

Kvalitní erekce

Pokud má vaše partnerka problém dosáhnout orgasmu dříve, může to být způsobené vaší nedostatečnou erekcí. Měkký penis toho moc nevzmůže, zkuste s tím něco udělat! Podpora erekce je řešením!

Vzrušujte ji

Chcete, aby měla vyvrcholení co nejdříve? Pak je třeba s její stimulací nejlépe pár hodin před. Ten den jí posílejte žhavé zprávy nebo jí ”nabuďte” při telefonátu. Po příchodu domů se pak dejte na čas, žádné zbrklé shazování svršků a rychlovka. Během večera jí sem tam pohlaďte. Její chtíč také mohou posílit feromony pro muže, které v ní probudí nepřekonatelnou touhu po vás. Když pak přijde na věc, bude tak vzrušená, že cesta k jejímu orgasmu bude rychlá a snadná.