Social Media Internet Smartphone  - geralt / Pixabay

Zvyšte návštěvnost svého webu jednoduchým, ale velmi efektivním způsobem

Chcete změnit způsob, jak vaše webové stránky vydělávají? Toužíte zlepšit jejich návštěvnost, ale zároveň do tohoto aspektu svého internetového života nechcete nebo nemůžete investovat příliš mnoho peněz? Pak vsaďte na novou službu Websurf, která je pro všechny majitele webů, blogů a e-shopů zcela zdarma.

Je to jednoduché. Nejefektivnější zvýšení návštěvnosti stránek nastává tehdy, když si je lidé aktivně prohlížejí. Je to podobné jako s reklamami v televizi. Čím více se na ně lidé dívají, tím větší úspěšnost daný produkt má.

Stačí jen chuť pustit se do něčeho nového

A na jakém principu unikátní služba Websurf vlastně funguje? V zásadě nejde o nic jiného než o výměnné sdílení a prohlížení webových stránek. A nezáleží na tom, zda se zaměřujete třeba na videa z YT, facebookový obsah nebo vlastníte malý e-shop či tematicky zaměřený magazín. Stačí se jen zaregistrovat a pozorovat počítadlo stránek návštěvnosti. Brzy se začne protáčet nevídanou rychlostí.

Právě teď můžete na své webové stránky přivést až 1 000 návštěvníků zcela zdarma (při registraci totiž dostanete zdarma 1 000 kreditů z programu). Vše je velmi jednoduché a srozumitelné i pro méně zkušeného uživatele internetu.

Tip na článek  SEO agentura

Na co se můžete u služby Websurf těšit?

Maximální jednoduchost užívání však nezapomíná ani na personalizaci. Sami si tak můžete kupříkladu nastavit, kde se vaše webová stránka zobrazí a na jak dlouho to bude. Oslovte tisíce surfujících lidí na internetu  a přiveďte je právě na svůj projekt.

Získáte tak potenciální čtenáře i zákazníky. Na Websurf.cz najdete speciální programy pro majitele stránek embedujících videa, katalog vhodný pro získávání zpětných odkazů, zkracovač adres nebo dokonce cílené zvýšení návštěvnosti. Stačí si jen vybrat službu či funkci, která vám bude vyhovovat. Pro začátek však lze vše vyzkoušet zcela zdarma. Tak proč tomu tedy nedat šanci?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..