People Man Woman Couple Love  - StockSnap / Pixabay

Aby byl váš nákup v sexshopu maximálně diskrétní

Také si stále zapomínáte při brouzdání po e-shopech s erotickými pomůckami zapínat anonymní režim v prohlížeči? A není vám právě příjemné, když na vás neustále odněkud vyskakují reklamy na erotické pomůcky i týdny poté, co jste si podobnou kratochvíli dopřáli naposledy?

Máme pro vás řešení – Sexio.cz, nejdiskrétnější sexshop u nás, který nepoužívá cookies a data o vás žádným způsobem neshromažďuje. Už žádná cílená reklama ani neustálé obtěžování “nedokončeným nákupem“ apod.

Tady nakoupíte vše a ještě něco navíc

Péče o zákazníky tu skutečně není prázdným pojmem. Ať už navštívíte kterýkoli z nabízených produktů, můžete si být jisti dvěma pozitivy:

  • vysokou kvalitou nabízeného výrobku,
  • pečlivým a podrobným popisem.

Koneckonců sami pracovníci e-shopu upozorňují na nejrůznější nešvary, jimiž erotické pomůcky často trpí. Poradí, jak má vypadat kvalitní silikon, na co si dát pozor při balení apod. Takže ať už vám padla do oka umělá vagína, vibrátor či dildo, určitě nekoupíte onoho příslovečného zajíce v pytli.

Náš tip: najdete tu zajímavé tipy pro své zdraví a komfort i mimo večerní erotické hrátky. Ženy může zaujmout například propracovaný a spolehlivý menstruační kalíšek.

Tip na článek  Jak na zlepšení erekce? Vyvarujte se stresu i cigaret

Jak vypadá balíček od Sexio

A ještě jednu věc musíme zmínit – samotné doručení vašich erotických hraček domů. Vše je 100 % diskrétní. Ani podle odesílatele nikdo nepozná, odkud jste nakoupili. A až své vytoužené zboží rozbalíte, můžete se těšit i na drobné překvapení a samozřejmě brožurku s návodem, jak se o své nové postelové pomocníčky starat.

A čekat na ně nebudete. Okolo 95 % nabízeného zboží najdete na Sexio.cz skladem, takže k vám může vyrazit bez prodlení. A jak si ho co nejlépe užít? Majitelé Sexio.cz vytvořili speciálně pro své zákazníky erotickou hru na stránkách https://www.dares4joy.cz/. Najdete tu výzvy na každý den – od předehry až po hardcore úkoly. Vše je vytvořeno komunitou a vůbec nic za to neplatíte. Stačí jen vyzkoušet a užít si nevšední erotickou zábavu se vším všudy.

In Bed Night Sex Love Erotic - Victoria_Borodinova / Pixabay
Aby byl váš nákup v sexshopu maximálně diskrétní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..