Bazény a sauny

Blíží se léto a vy si chcete na své zahradě nebo terase užívat naplno slunečních paprsků?  Tak k tomu potřebujete bazén, kde se můžete pohodlně zchladit a užít si letní pohody! A že vám nestačí, jaké je venku teplo a málo se potíte? Tak si pořiďte domů infrasaunu a saunujte se, kdy se vám zamane!

Mít na zahradě bazén je stále běžnější i v našich zeměpisných šířkách. Není nic osvěžujícího než se kdykoliv, když je vám teplo a když chcete, naložit se do bazénu plného vody a užívat si tak relax nejen všedního dne! Moderní bazény jsou již cenově přijatelné pro většinu z nás, takže proč si jej nepořídit. Není potřeba docházet na veřejné koupaliště, kde je to doslova hlava na hlavě a tento luxus si můžete pořídit i domů. Nejen vy, ale i vaši blízcí to zajisté ocení! Pozvat na koupací odpoledne můžete i své přátele a užít si tak prima víkendový den. Nadzemní bazény jsou optimální, protože nestojí tolik peněz a jejich montáž i demontáž je snadná. Pro maximální spokojenost s vaším bazénem je vhodné dokoupit i některé příslušenství. Jedná se především o filtraci vody (pískovou nebo kartušovou), dále se doporučuje bazén zakrývat plachtou, mít solární ohřívač či chemické prostředky. Někteří ocení i praktické schůdky.

Pokud se rádi saunujete a víte jaký dobrý vliv má tato blahodárná činnost na lidský organismus, pořiďte si infrasaunu. Infrasauna má plno pozitivních účinků na lidský organismus. Sauna vám pomůže od mnoha zdravotních neduhů, jakými jsou například bolest, zlepšení srdeční funkce, zlepšení obranyschopnosti organismu. Dále pomáhá předcházet stárnutí, redukuje celulitidu i čistí pokožku. Většina z nás zná pojem finské sauny. Finové jsou ti, kteří s tímto celosvětovým „sportem“ začali a dodnes je tato činnost nejen u nich velmi populární. Infrasauna oproti finské sauně zajišťuje potící kúru „jen“ při 50 až 60 °C, avšak zaručuje, že se budete potit dvakrát tolik. Tak proč se potit s mnoha cizími lidmi, když si to můžete užít v pohodlí domova kdykoliv se vám zamane!

www.hawaj.cz