Ochrana majetku – mříže

Pořídili jste si obchod a chcete jej náležitě zabezpečit? Zvolte rolovací mříže od společnosti Univers Tech s.r.o. Ochrání nejen výlohy, ale i vstupní prostory a vy se tak budete cítit bezpečněji, protože váš obchod bude ochráněn před vniknutím nežádoucích osob. Jedná se o velmi užívaný a oblíbený mechanický bezpečnostní systém.

Rolovací mříže jsou vyráběny na míru, aby byly maximálně uspokojeny požadavky zákazníka. Při objednávce jsou projednány veškeré technické detaily, tudíž si vy řeknete, co od daného bezpečnostního prvku očekáváte. Ovládání je zajištěno pomocí motoru. Vyrobeny jsou z oceli, čímž je maximálně zajištěna jejich pevnost a kvalita!

Protože jsou používány kvalitní materiál i komponenty, je zaručena vysoká životnost i bezúdržbový provoz a to všech částí celé mříže včetně pohyblivých částí. Mříže jsou vyráběny ručně odbornými specialisty, čili můžete očekávat maximální kvalitu zpracování, stabilitu i pevnost celé mříže. Veškeré díly i součásti prochází pravidelnou kontrolou, čili se můžete spolehnout na bezproblémový i bezpečný chod mříže. Dlouhá životnost i vysoká kvalita jsou primárním ukazatelem, takže i výběr dodavatelů jednotlivých součástí je podroben přísné a důkladné kontrole.

Mříže si můžete objednat telefonicky, faxem, mailem či osobně na prodejně. Pokud nepožadujete i jejich montáž, stačí vyplnit objednávkový formulář včetně požadovaných rozměrů. V případě, že budete požadovat montáž mříže, tak pracovník společnosti přijede zaměřit prostor a sepsat objednávku. Jakmile bude daná mříž vyrobená, budete kontaktování a domluvíte se na následné montáži vašeho nového ochranného zařízení!