Shake Hand Buy Car Deal Automotive  - mohamed_hassan / Pixabay

Bezpečné cestování musí v dnešní době především omezit riziko nákazy

Také se už těšíte, až sevřete v náruči své starší příbuzné a přátele? Ani naše babičky nejsou výjimkou. A jedna z nich to má složitější, protože bydlí přes polovinu republiky. Cestování vlakem ani autobusem nepřicházelo vzhledem k současné situaci v úvahu (přenos virů touto cestou je bohužel pravděpodobnější). A jako naschvál se nám rozbilo auto – tak co tedy s tím?

Když se manžel zmínil o autopůjčovně, nejdřív jsem to odmítala, pak mi ale padla do oka tahle autopůjčovna na Letišti Praha od Easyrent. Dokázala se totiž adaptovat a bezpečí při cestování rozhodně nebere na lehkou váhu.

Jak proběhlo moje půjčení auta – recenze

Svá auta totiž dezinfikují ozonem, takže volant i všechny další plochy zbaví jakýchkoli organických nečistot. Dostanete tak ještě čistější a bezpečnější vůz, než v autosalonu. A – ano, čistění podléhá i jindy opomíjený kufr.

Bohužel jsem váhala hodně dlouho, takže do zmíněné “akce“ už zbývaly jen dva dny, ale jak se ukázalo, nebyl v tom žádný problém. Kapacit mají totiž tihle profíci dost. Nejtěžší bylo vybrat správné auto. Mám zvolit Mini Cooper, nějaký Mercedes, rodinný Peugeot nebo třeba půjčení SUV? Protože když už, tak určitě půjdu do něčeho, co jsem vždycky chtěla řídit. Jediné, co jsem spolehlivě při výběru vynechávala, byly osmimístné dodávky. To vážně nevyužijeme.

Nakonec moje volba padla na luxusní PEUGEOT 407 COUPÉ. Může se chlubit celokoženým interiérem a vůbec maximální výbavou. Díky sportovnímu podvozku si cestou pro babičku užiju pořádnou zábavu a cestou zpátky zase bude ve hře maximální pohodlí. No ne?

Potěšilo mě, jak je všechno jednoduché. V rezervačním formuláři si vyberu, na jak dlouho si auto půjčím (mně stačilo na víkend), kam si pro něj přijedu (nechala jsem si ho dovézt před dům) – a nic víc nebylo třeba.

Díky tomu, že Easyrent funguje i jako půjčovna dodávek, mají veškerou administrativu maximálně zjednodušenou a uzpůsobenou pro rychlé předání vozidla. Kdybyste na něj opravdu spěchali, přistaví vám ho do 90 minut. I vracení a všechno ostatní bylo za nás v pořádku a moje maminka si navíc užila cestu ve vážně luxusním autě (a ani ji potom nebolela záda). Takže za mě úplně perfektní a určitě si  Easyrent nechám v záloze. Může se hodit, a navíc už při třetím zapůjčení dávají věrnostní slevu 30 %.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..