Vyřizujete kanalizační přípojku? Vyzkoušejte kompletní on-line řešení od Zakry

Stavíte, rekonstruujete nebo teprve zvažujete dostupné možnosti bydlení? Pak se dříve či později nevyhnete řešení odpadů. Obvykle je nejrychlejší a nejefektivnější cestou přípojka k obecní kanalizaci. To se ale bohužel neobejde bez potřebné projektové dokumentace.

Sami si s jejím zpracováním neporadíte. Obraťte se raději na odborníka, jakým je vodohospodářská projekční kancelář Zakra s.r.o. Stavební práce jsou totiž až onou příslovečnou třešničkou na dortu. Předcházet jim musí kompletní projekt, schválený příslušnými úřady.

Požadavky státu nelze obejít

Možná to nevíte, ale kanalizační přípojka je dnes už samostatnou stavbou, a to podle zákona o vodovodech a kanalizacích č. 274/2001. Odpad odvádí do stokové sítě a není tedy možné ji vybudovat kdekoliv.

A jak vypadá již zmíněná on-line kanalizační přípojka od ZAKRY? Tak především – všechny podklady lze poslat e-mailem. Osobní schůzka není nutná. Nezáleží tedy na tom, z jaké části ČR jste. Dodatečné podklady si projektanti vyžádají opět přes e-mail, nebo vám v případě potřeby zavolají. První konzultace a návrh řešení je vždy zdarma – a stejně tak i případné zapracování dodatečných požadavků od jakéhokoli úřadu.

Projekt, s nímž můžete začít stavět

Je jen na vás, co všechno si necháte takto na míru připravit. Kompletním projektem to totiž končit nemusí. Zakra za vás dokáže rovněž vyřídit i veškerý nezbytný kontakt s úřady, takže ušetříte nejenom svůj čas, ale i nervy.

Zakra se může pochlubit pěti lety zkušeností a více než 300 úspěšnými projekty. Zakládá si na spolehlivosti, dodržení termínů a transparentnosti. Nepřekvapí vás tedy žádné vícenáklady ani navyšování ceny projektu. Od začátku budete vědět, kolik a za co zaplatíte.

Chcete svou první konzultaci zdarma? Navštivte webové stránky Zakra.cz a vyplňte formulář s vaším požadavkem. Jednodušší už to ani být nemůže. Odborníci se vám ozvou do 24 hodin a vaši spolupráci už nebude stát nic v cestě.