Cestujte luxusními autobusy

Pořádáte nějakou akci a potřebujete přepravit větší množství lidí? Plánujete školní výlet nebo jste cestovní kancelář a sháníte autobusového přepravce? Navštivte naše stránky a prohlédněte si naši nabídku.

Naše společnost se zabývá autobusovou dopravou již od roku 1992 a za svou dlouholetou tradici si již vybudovala pozici velmi solidního a spolehlivého dopravce a obchodního partnera. Poskytuje kvalitní služby a dodržuje požadavky odběratelů. Autobusová doprava je zajišťována po celé Evropě. Poskytujeme převážně zájezdovou autobusovou dopravu, ale i zajišťujeme nepravidelnou a smluvní dopravu pro školy, sportovní kluby, cestovní kanceláře, soukromé i státní podniky a jiné subjekty, které žádají přepravu většího počtu osob.

V současnosti se náš vozový park skládá ze 4 autobusů – jeden autobus Neoplan, tři autobusy Bova a přívěsný vozík na přepravu jízdních kol a zavazadel. Samozřejmostí je pohodlí přepravovaných osob, proto jsou všechny autobusy v provedení Royal Class. Na našich stránkách si v sekci naše autobusy můžete prohlédnout fotogalerii, včetně zasedacího pořádku jednotlivých vozů.

Autobusy Neoplan nabízí nejmenší počet míst. Autobus disponuje celkem 27 místy a je vhodný pro menší kolektivy. Autobusy Bova Futura jsou k dispozici ve dvou provedeních – s 49 nebo s 63 místy. Všechny autobusy jsou moderní a zajišťují veškerý komfort jak řidičům, tak především cestujícím. Autobusy Bova jsou u nás i v celé Evropě velmi oblíbené především díky vysokému jízdnímu komfortu (velmi dobře odpružen), nízkým provozním nákladům a příznivé spotřebě pohonných hmot. Vytápění je zajištěno díky systému „Futurair“, což zahrnuje vytápění, větrání i žádanou klimatizaci.

Požadujete-li kvalitní přepravu, tak neváhejte a kontaktujte nás. Nabídneme Vám komfortní přepravu s ohledem na všechny Vaše požadavky.