Střešní krytina rozzáří Vaši střechu

Stavíte dům nebo jen pouze předěláváte střechu? Určitě potřebujete kvalitní střešní krytinu. Navštivte naše stránky a podívejte se na naši nabídku.

Naše společnost Mediterran CZ, s.r.o. je výhradní dodavatel střešního systému Mediterran. Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí, která se snaží snoubit dokonalou harmonii tradice a inovace pomocí moderních technologií výroby. V naší nabídce naleznete pět základních typů střešní krytiny Mediterran – střešní krytina Standard, Coppo, Danubia (EVO), Rundo (EVO) a Zenit. Střešní krytiny splňují technické normy STN EN490 a poskytujeme na ně třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost.

Střešní krytina Standard – Vlčanka se vyrábí ve skořicové barvě z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a je ošetřena základní povrchovou úpravou. Střešní krytina Rundo je z obdobného materiálu jako Standard, ale je ošetřena speciální povrchovou úpravou. Nabízena je v barvě cihlově červené, antické červené a višňově červené. Střešní krytina Danubia je vyráběna z barveného betonu s vysokou pevností a povrchovou úpravou. Nabízíme je v barvě cihlově červené, višňově červené, hnědé a antracitové. Střešní tašky Coppo jsou vyráběny z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou. Dodáváme je v barvě terracotta a antická červená. Střešní tašky Zenit jsou vyráběny z probarveného betonu s vysokou mechanickou a odolností a jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu.

Každý z nabízených střešních systémů je dodáván v různých typech tašek, aby byly přesně splněny požadavky na pokrytí Vaší střechy. Mezi jednotlivé druhy tašek patří například základní, poloviční, krajní, větrací taška, hřebenáč, koncový a rozdělovací hřebenáč. U každého typu je uveden i jednotlivý ceník střešní krytiny a případné reference.