Couple Pair Love Lovers  - jmexclusives / Pixabay

Co nejvíce potěší ženu? Erotický dárek!

Nezáleží na tom, zda se blíží vaše výročí, narozeniny nebo „jen“ oslava nějakého pracovního úspěchu. Vsadíme se, že vy už určitě přemýšlíte, čím udělat vaší krásné polovičce radost. Proč tedy nevybrat dárek, jenž by zaručeně potěšil vás oba? Erotické sady, obsahující třeba spodní prádlo s rafinovanými průstřihy, budou v dárkové krabici (i v ložnici) vypadat skvěle.

Dárek, který hned musíte vyzkoušet!

Ideální dárek je takový, který si chcete ihned vyzkoušet. A o sexy spodním prádle to platí dvojnásob. Nejste si úplně jistí, jaký typ dráždivého spodního prádla vybrat? Pak vsaďte na erotická tanga! Označení velikostí je velmi jednoduché (prošmejděte šuplík s klasickými kalhotkami vaší partnerky) a výběr nejrůznějších kombinací je velmi široký.

Pokud si vezmeme na paškál erotické sady, pak můžete vybírat z „obyčejných“ tématických setů (inspirujících se třeba filmem 50 odstínů šedi), ale také z těch specializovaných, jež vám představí třeba kouzlo análního sexu nebo tvrdého BDSM.

Náš tip: Zajímavým dárkem může být i sestava různých velikostí Venušiných kuliček. Pomohou posílit pánevní dno, takže kromě příjemných pocitů do budoucna prožitek ze sexu ještě zintenzivní. V rukou tak budete držet dárek, zabalený doslova jako 2v1.

Partnerský sex tak trochu jinak

Že vás na podobné výstřelky příliš neužije? Nevadí. Ovšem potěšení z něčeho neznámého si ani tak odpírat nemusíte. Když si muži chtějí představovat sex s někým jiným, použijí umělé vagíny. A když chtějí něco podobného dopřát ženě, vsadí na návleky na penis.

Ty mají hned dvojí využití – uspokojí ženskou vagínu díky svým impozantním rozměrům a mužům, kteří se k jejich použití odhodlají, pak přinesou delší výdrž, a samozřejmě i pocit „pořádné velikosti.“ Do partnerské ložnice jsou tedy rozhodně jako stvořené. Protože kdo říká, že dárek se musí vždy servírovat v ozdobném obalu a s mašlí? Darujte ho přímo a uvidíte, jaká bude reakce.