Imunitu proti podzimním nákazám začněte budovat už teď

Víte, co je tajemstvím efektivní obranyschopnosti organismu? Především dlouhodobá péče, kterou jí věnujeme. Pokud si na ni vzpomenete až ve chvíli, kdy se o slovo začnou hlásit první příznaky onemocnění, příliš nepochodíte. Naopak včasná péče vám dokáže život výrazně zkvalitnit.

Vždyť krása a zdraví jdou spolu ruku v ruce. Na to bychom měli myslet pokaždé, když se při pohledu do lednice rozhodujeme mezi zeleninovým salátem a čokoládovým dezertem, či si v regálech obchodů vybíráme mezi čokoládou a zdravější müsli tyčinkou. I tak je však mnohdy obtížné náš denní příjem zdraví prospěšných látek vyvážit. Nebojte se proto do jídelníčku zařadit vhodné doplňky stravy (a to zejména přírodní produkty), které dokáží doplnit všechny nezbytné vitamíny a minerály.

V hlavní roli česnek

Česnek je v boji za silnou imunitu osvědčeným šampionem. A pokud vsadíte na česnekové tablety Allicor, nemusíte se bát nevábně vonícího dechu ani potíží se zažíváním, které jinak konzumaci této bylinky až příliš často provázejí.

Jen spolknout tabletku a zapít (jednou nebo dvakrát denně), nic víc není třeba. Tajemstvím tablet Allicor super česnek je česneková sušina se šetrným zpracováním. To v ní pomůže zachovat maximum možných látek, jež obsahoval původní čerstvý česnek, a navíc se postará i o to, aby se všechny účinné (a samozřejmě i aromatické) látky začaly uvolňovat až v žaludku během trávení. Ani nevíte, že si dopřáváte česnek – a to je na tom to nejlepší.

Ochrana vašeho zdraví z české provenience

Allicor vyrábí česká společnost Naturvita, jež se specializuje na čistě přírodní doplňky stravy bez obsahu lepku, barviv, aromat, konzervantů a dalších uměle přidávaných látek. Kompletní portfolio jejích produktů můžete najít v e-shopu Gigalékárna.cz a to za příjemné ceny a s podrobným popiskem doporučeného užití a účinnosti. Okamžitě tak zjistíte, na co se tyto přírodní pomocníci pro zdraví a krásu hodí.

Biosil