Zájezdy a dovolená

Poohlížíte se po dovolené? Chcete se někam podívat na poznávací zájezd? Neváhejte a navštivte naše stránky. Nabízíme nepřeberné množství zájezdů a vybere si určitě každý.

Vybrat si můžete ze zimní dovolené do různých středisek i lokalit. V nabídce si pohodlně vyberte přesně tu lokalitu, která Vám bude vyhovovat a která bude splňovat Vaše požadavky. Stále nabízíme volná místa i do těch nejžádanějších středisek.

Pokud už jste na lyžích byli, co třeba se podívat do teplých krajin. Zájezdy do vybraných lokalit, jsou nabízeny celoročně. Jedná se například o Spojené Arabské Emiráty, Thajsko, Egypt, Mexiko nebo Kubu. O tyto exotické dovolené je čím dál větší zájem a i díky tomu se stávají cenově dostupnějšími. Jedná se o letecké zájezdy z Prahy, Brna a Ostravy. Tak neváhejte, vyberte si dovolenou a jeďte se ohřát do teplých krajin!

Další nabízenou možností jsou poznávací zájezdy. Nabízíme poznávací zájezdy do zemí celého světa. Ne každý si představuje dovolenou proleženou na pláži. Vaše dovolená může být i aktivní. Vydejte se po stopách objevitelů a cestovatelů, na cesty za dobrodružstvím. Můžete cestovat na hřbetě velblouda nebo džípem po poušti, vydat se na pravé africké safari, plavit se lodí po řekách, mořích, z ostrova na ostrov, nebo rovnou přes širý oceán.

Máte rádi rozhledy – vyšplhejte na nejvyšší hory světa. Obdivujte historická města, ale i moderní metropole. Zajisté jste o mnoha místech hodně četli, takže teď už Vám zbývá jen si vybrat tu lokalitu, která Vás nejvíce láká. Vidět tato místa na vlastní oči je přece neporovnatelné a budete na to dlouho vzpomínat. Z cest si přivezete mnoho zážitků, které Vás budou naplňovat ještě dlouhou dobu po návratu. Přivezete si mnoho fotografii a natočíte to, co nelze zachytit fotoaparátem. Jakmile se poté budete dívat na fotografie či video, ihned Vás to přenese zpět na Vaši dovolenou.