Dokonalé nehty s gel laky

Counselling / Pixabay

Dokážete si představit, že by vaše nehty vypadaly po nalakování, jako kdybyste právě vyšla z kosmetického salonu? Dokážete si představit, jaké by to bylo, kdyby vám lak vydržel celý dlouhý měsíc? Říkáte, že je to nemožné? Tak to jste pravděpodobně neslyšeli o gel laku.
Gel laky jsou laky nové generace. Po nalakování působí profesionálním dojmem kosmetických salónů a přitom jsou určeny pro domácí použití. Podle názvu gel lak by se mohlo zdát, že jsou určeny pouze pro gelové nehty. Pravdou však je, že je můžete použít jak na nehty gelové, tak i na nehty přírodní.

Jak gel laky fungují?

Gel laky se aplikují stejně jako běžné laky na nehty. Stačí vzít lahvičku s lakem, vytáhnout štěteček a nehet po nehtu si natřít vámi zvolenou barvou. Oproti obyčejnému laku na nehty gel lak vydrží i bez použití UV lampy až jeden měsíc. Po celou dobu budou krásně lesklé a nepoškozené.

Výhody gel laku

Výhodou gel laku je v první řadě již několikráte zmíněná doba trvanlivosti. Laky na vašich nehtech vydrží dlouhou dobu, například až jeden dlouhý měsíc. Velkou a nespornou výhodou gel laků je také jejich šetrnost ke zdraví přírodních nehtů. Pokud se o své nehty staráte a ráda si je lakujete, pak jistě máte zkušenost s tím, že po dlouhodobém používání běžného laku jsou vaše nehty zažloutlé a lámavé. To se vám s gel lakem nestane, neboť se k vašim přírodním nehtům chová šetrně a nijak je nepoškozuje.

Tip na článek  Neničte si zdraví, pořiďte si ergonomickou kancelářskou židli

Většina žen touží po krásných, elegantně vypadajících a stále udržovaných nehtech. Tohoto snu můžeme s gel lakem dosáhnout. Důvodem je jejich odolnost vůči škrábancům a jiným poškozením. Nehty tedy zůstanou až jeden měsíc zářivě nalakované a bez škrábanců a oděrek.

Gel laky ENI NAILS

Pokud chcete gel laky vyzkoušet, pak pro vás máme tip na kvalitní značku gel laků ENI NAILS. ENI NAILS jsou zářivé, šetrné vůči přírodním nehtům, dlouhotrvající a také velmi odolné.