Kolik jazyků ovládáte, tolikrát jste člověkem, aneb naučte se čínsky

Sprachschuleaktiv / Pixabay

Chtěli byste se učit novým věcem? Baví vás cizí jazyky? Toužíte po zdokonalení? Pak byste neměli promrhávat čas, ale měli byste se za svým snem a touhami vrhnout po hlavě. Je přeci mnoho míst, kde vám s cizími jazyky rádi pomohou. Jedním takovým místem je jazyková škola LINGUA SANDY.

LINGUA SANDY je jazyková škola s 23letou tradicí a nabídkou 41 kurzů evropských a světových jazyků. Záleží jen na vás, zdali dáváte přednost angličtině, francouzštině, ruštině či dokonce čínštině.

Jaké služby škola nabízí?

Pokud jazyky skutečně milujete či rádi překonáváte sami sebe a různé výzvy, pak s LINGUA SANDY se můžete přijmout výzvu a naučit se až 41 evropských a světových jazyků (arabština, angličtina, japonština, litevština, tibetština, atd.). Nabídka výukových kurzů je tedy skutečně široká a zahrnuje jak kurz čínštiny, kurz francouzštiny, kurz albánštiny, kurz turečtiny a mnoha dalších. Svoje služby poskytuje LINGUA SANDY jak veřejnosti, tak i firmám. Navštěvovat tak můžete pomaturitní studium, kurzy pro veřejnost, kurzy pro děti či kurzy pro firmy.

Tip na článek  Považujete možnost studovat na Oxfordu či jiné univerzitě za nereálnou? Zažádejte si o stipendium Tomáše a Martiny Krskových

Naučte se čínsky

Velmi zajímavou záležitostí je výuka čínštiny. Běžně je velmi těžké narazit na kvalifikovaného a zkušeného lektora čínštiny. A právě LINGUA SANDY má s výukou čínštiny bohaté a dlouholeté zkušenosti. Díky tomu může poskytnout kurzy čínštiny veřejnosti, a to pro všechny úrovně znalostí.

LINGUA SANDY jako záruka kvality

Jazyková škola je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠA. Lektoři pracující pro školu procházejí přísnými výběrovými řízeními, staví na efektivním způsobu vzdělávání a jsou tak zárukou skutečné kvality. Nemůže se stát, aby tato kvalita klesla, neboť pravidelně dochází k prověřování lektorů předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Ať už si tedy vyberete jazykové kurzy čínštiny, nebo třeba italštiny, vždy vám bude poskytnuta ta nejvyšší kvality.