Dřevěné masivní postele

Chcete si pořídit novou postel? Sháníte postel do nového bytu? Vyberte si ze široké nabídky postelí z masivu a určitě nebudete litovat!

Dřevěné postele jsou stále oblíbené a není se čemu divit. Poskytují komfort při spánku a jsou vyráběny z přírodního materiálu – českého dřeva. Dřevo je optimálním stavebním prvkem našich domovů, protože se nejedná o žádné umělé hmoty, ale voňavý kus přírody. Domovu umožní dýchat a vypadá v každé domácnosti velmi přirozeně.

Dřevěné postele jsou vyráběny českou rodinnou firmou z českého masivu, který má šíři 4 nebo 8 cm. Můžete si vybrat z několika variant jak samostatných postelí, tak i manželských postelí a v nabídce společnosti Spime.cz naleznete i postele s úložným prostorem. Dřevěné postele jsou vyráběny převážně ze smrkového masivu, přičemž si můžete za příplatek zvolit i jiný druh dřeva, například borovici, buk, dub, javor, jasan, olši nebo břízu. Masivní postele jsou po rozkliknutí detailně popsány, takže si můžete udělat přesnou představu o velikosti. Postele si zároveň můžete prohlédnout v jednom ze showroomů, které se nacházejí v Praze, Brně a Táboře. V detailu produktu si můžete prohlédnout i kolik stojí doplňující varianty, například postel v různých nestandardních velikostech, volba povrchové úpravy či zvolený barevný odstín a dřevo. Zároveň je u každého produktu uvedena i časová dostupnost zboží.

Na výběr máte širokou škálu dřevěných postelí, kde si vybere určitě každý. Oblíbené jsou dřevěné postele s úložným prostorem, který oceníte hlavně v panelákovém bytě, kde úložných míst není nikdy dost. Úložný prostor můžete mít pod celou plochou postele, nebo si můžete zvolit i dva zasunovací šuplíky pod postel.