Wellness Massage Spa Relaxation  - IngridasMassagen / Pixabay

Erotická masáž je nezapomenutelným zážitkem

Pro spoustu lidí je erotická masáž zapovězenou neřestí. Řadí ji do stejné skupiny jako návštěvu erotického klubu či nevěstince. To je ale velký omyl. Erotická masáž totiž vůbec není o sexu, k pohlavnímu styku při ní nedochází, ani kdybyste si jej přáli sebevíc. Masérka je tady od toho, aby vás masírovala.

Na první pohled může erotická masáž-https://angelsmasaze.cz/ působit jako sexuální služba. Pokud se podíváte na webové stránky masážních salonů, které se na tento typ masáže specializují, velmi často tam uvidíte eroticky zabarvené snímky a fotky sexy modelek oděných jen do spodního prádla. To proto, že krásná ženská těla k masážím patří a dokážou klienty patřičně naladit na správnou atmosféru. Stále však jde o masérky, nikoliv o sexuální pracovnice.

Co tedy očekávat od erotické masáže?

Nejdříve se začíná společnou sprchou, pak se pohodlně položíte na lehátko a masérka začíná se svou prací. Celou dobu je nahá, případně ve spodním prádle – rozhodnutí je na vás. Mnoho klientů volí nahotu, necítí se pak tak nepříjemně, jako kdyby byli nazí sami.

Tip na článek  Linkmonitor.cz efektivní nákup internetové reklamy bez provize

Jak erotická masáž probíhá, se liší od toho, kterou konkrétní si vyberete. Například při masáži lingamu se masérka věnuje čistě penisu. Při obecné erotické masáži masíruje celé tělo včetně intimních partií. Při takové body to body masáži se masérka o klienta otírá celým svým naolejovaným tělem.

A co vyvrcholení? Téměř vždy k němu dojde, protože zkušené masérky velmi dobře vědí, jak se klientů a klientek dotýkat. Předchází mu ale dlouhá cesta a o to silnější pak ten pocit je.

Na erotické masáže chodí i ženy

Jestliže se domníváte, že na erotické masáže chodí pouze pánové, jste na omylu. Klientkami bývají i ženy, které nemají partnera, případně jim ve vztahu chybí něžné dotyky a erotika. Například u masérek ze salonu Angels masáže, který nabízí erotické masáže Praha – https://angelsmasaze.cz/, je vždy uvedené, zda provádí masáže pro muže i pro ženy.